EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By NavarXo
#1877700
Sprawa wygląda tak.

Jestem w posiadaniu koncentratu inavera kokos oraz 50 ml bazy skulla 70/30

ile ml koncentratu wlac do tej ilosci bazy?

Tylko prosze bez propozycji probkowania bo co do smaku jestem tolerancyjny mocno.
jak ktos z was robil to niech po prostu poda z buta proporcje ;P

bede wielce wdzieczny
Pozdrawiam! :)
By mattoid1973
#1877701
Leniwy? Bezczelny? Czy może jeszcze coś więcej? Uchylisz rąbka tajemnicy?
Naprawdę nie chce Ci się poszukać, czy to za trudne?

Edit:
A nie zapomniałeś się przywitać przypadkiem?
By NavarXo
#1877705
Oj przepraszam, nie chciałem nikogo irytować czy coś.

Jakbym znalazł to bym się nie pytał, a szukałem.
Tylko wszędzie mowa głównie o aromatach, a jak już coś znajdę na temat koncentratów to nie jestem tego za bardzo w stanie zrozumieć. Dlatego się pytam po prostu o konkrety. do 50 ml bazy 1 ml koncentratu? 2? moze 3? bo jak ktoś mi liczy w kropelkach to mi sie wierzyć jakoś nie chce ze cos z tego bedzie bo probowalem na 10 ml tych kilka kropelek ale nawet po 2 tygodniach lq jest kompletnie bezsmakowe. wiec chcialem sie dowiedziec.

Proszę o odpowiedź.

Edit;
A i tak. przepraszam. Witam wszystkich cieplutko :D
By NavarXo
#1877707
wypraszam sobie ;) mam 34 lata i niewiele zrobiłem by kogokolwiek zirytować. dziękuję i pozdrawiam
By Staszek.S
#1877716
Niewiele też zrobiłeś by tego nie zrobić :):)
Zapytałeś, bez przywitania, o dość popularny aromat, którego dawkowanie można bez problemu znaleźć...w dodatku z zastrzeżeniem że ma być dokładna recepta, bez próbek...
No to Ty mi proszę zrób kawę... ale taką jaką lubię... Będziesz wiedział jaka to ? Trafisz w to co mi odpowiada? Nie sądzę, gdyż słodzę potężnie ... Mało kto tyle słodzi kawę... ale ja lubie...
To samo jest z aromatami... my nie wiemy co Tobie będzie smakować... dawki w sieci to dawki standardowe, pod kogoś... Stąd potrzeba zrobienia sobie po kilka próbek nowego aromatu - żeby samemu sprawdzić...
Chyba że masz wywalone i wystarczy zeby czymś/jako tako smakowało... No ale wtedy dawka wg producenta / internetu - vide poprzedni post....:)
By Baryua
#1877733
NavarXo pisze:probowalem na 10 ml tych kilka kropelek ale nawet po 2 tygodniach lq jest kompletnie bezsmakowe.

No niestety z Inawerą trzeba zrobić kilka próbek, dlatego rzadko jej używam. Przy dozowaniu zalecanym pomnożonym przez 2 zaczyna pojawiać się właściwy smak, a dobrze jest dopiero przy jeszcze większym. Z innymi producentami nie mam tego problemu, ponieważ, mimo że z zalecanego zakresu wybieram wartość minimalną (czasem nawet poniżej minimum), to i tak czuję wyraźnie smak.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.