EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Ewa Pe
#1877555
Ktoś mi polecił żebym tam kupowała aku. No i przemogłam się i kupiłam 6 sztuk. Samsungi 2150 mAh po 5,40 te niebieskie
Jakie są wasze doświadczenia z tym sklepem? Opłacało się?

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 21:48 przez Ewa Pe, łącznie zmieniany 2 razy.
By Krasnal45
#1877556
I kupiłaś kupę złomu nie nadającego się do e-papierosów. :palm2
Dlaczego nie kupujesz w polecanych na forum sklepach albo u kolegi @woytazo ?
Awatar użytkownika
By Timi
#1877558
To teraz sobie kup do kompletu 6 latarek. A jeszcze lepiej niech Ci je kupi wspomniany doradca :mrgreen:
Chyba, że to ICR18650-22P. One mają max prąd rozładowania 10A, więc w jednoogniwowym boxie można wapować powiedzmy, że do 30W. Więcej grozi urwaniem rączek.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 22:04 przez Timi, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1877559
To teraz sobie kup jakąś małą latarkę na 18650. Ogniwa już masz. Małą, bo do dużej i mocnej te ogniwa też są za słabe.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1877560
Ewa Pe pisze:Jestem o jeden poziom lepsza od typowego n00ba w tej kwestii..

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Krasnal45 pisze:Już o dwa, bo widzę, że przynajmniej myślisz...


No jak widać, koleżanka nie uczy się na błędach.
Awatar użytkownika
By Isia
#1877562
Przepraszam za to co teraz napiszę lecz już nie wytrzymałam.
@Ewa Pe Zacznij czytać ze zrozumieniem to co do ciebie piszą koledzy i naprawdę zacznij myśleć,czytałam wszystkie twoje tematy i jeszcze nigdy nie wyciągnęłaś poprawnych wniosków.Po raz kolejny kupujesz jakieś gów............na i się skarżysz/chwalisz i myślisz,że i tym razem Ci ktoś pomorze,muszę z całym bolącym sercem napisać iż nie warto Ci tłumaczyć i pomagać,bo i tak robisz co chcesz.
By Ewa Pe
#1877564
Nie umiem się tłumaczyć.
Wysłałam email z prośbą o anulowanie zamówienia lub odstąpienie od umowy. Mam nadzieję, że zwrócą mi pieniądze...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1877611
Dostałam maila że zwrócili. Jak już wrócą na konto to dokupię jednego lg brązowego 3000mAh bo mam jednego w domu skàdš

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Vause
#1877613
Brew mi powędrowała do góry, kiedy zobaczyłam, jak @Isia się uniosła.
A potem przejrzałam Twoje posty od samego początku i najchętniej napisałabym dwa razy tak długi komentarz.
Ale nie spamiąc - tak, koniecznie dokup ogniwo LG, może być i Sony czy tam Samsung, byle sprawdzone, markowe i powszechnie używane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By krisIs
#1877623
Co do samego sklepu to nie mam zastrzeżeń, źródło akusów takie samo jak u Woytazo (czyli z nieużywanych pakietów).
A to, że ktoś nie wie co się nadaje do EIN to już inna sprawa (chociaż ja tam używam z powodzeniem i takich 5A akusów, tylko że grzałka 1.4 oma i 15W) :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1877625
Źródło dobre.
Kupiłem tam 4szt Sony vtc5a. Sprawdziłem ich pojemność w lii-500. Wypadły lepiej niż z edymu
Przepalona Grzałka?

Witam mam problem ze swoją jednorazówką, otóż pope[…]

Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.