EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Vald221
#1876930
Witam, 3 dni temu zakupiłem ijusta 3. Niestety wycieka mi liquid przez otwory powietrza. Można jakoś zapobiec temu?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876932
Tak, nie używać i kupić inny. I po problemie :)
By Korgoth
#1876949
Witam, napisz jeszcze jaki liquid wlałeś, jaka grzałka ? rozbierałeś go przed wlaniem liquidu ? oraz jak i gdzie wlałeś liquid (Idiotyczne wiem, ale widziałem jak ziomek tankował ijusta jak drippera)
By mattiasnoth
#1877386
Zmień grzałkę, zalej najpierw watę od środka żeby ją nasączyć, wkręć nową grzałkę, złóż atomizer. Zamknij potem przepływ powietrza, odchyl top capa i napełnij atomizer liquidem, potem odwróć e-papierosa do góry nogami i otwórz przepływ powietrza. Pamiętaj żeby zaciągać się nim dopłucnie, głęboko a nie zbyt lekko. Przecieki to zazwyczaj wina wielu czynników, podejrzewam że w twoim wypadku złego zaciągania się.
Grzałka rozgrzana rozrzedzi i zaciągnie liquid na watkę, jeśli tego wszystkiego nie odparujesz będzie musiała to zrzucić przez airhole. Ot, przecieki.
By Krasnal45
#1877467
I co z tego, że ma dopiero cztery dni?
Zrób wszystko po kolei, tak jak Ci kolega @mattiasnoth napisał, albo rób dalej po swojemu i dalej zadawaj pytania...

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.