EPF
Awatar użytkownika
By jackas50
#1833171
Zegar najdokładniej działa na ustawieniu LSL,tylko zużywa trochę więcej baterię.Możesz ustawic przez program w zaawansowanych po kabelku,albo w modzie >settings>Advanced>RTC LSL.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1833175
W primo mam ustawiony LXT i też działa prawidłowo, nie spóźnia i nie śpieszy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1848975
Te oprogramowanie jest ciągle aktualizowane. W obecnej wersji kombajn obsługuje ArcticFox 180227 oraz z kolorowymi wyświetlaczami RedPanda 180510​. Miłe to bo łatwo z jednego urządzenia przenieść konfiguracje do drugiego i to wszystko w obrębie jednego programu.
By DooshPastesh
#1864867
Witam, mam problem z wrzuceniem AF do mojego evic primo mini. Gdy uruchamiam aktualizacje firmware moje urządzenie jest normalnie rozpoznawane, wybieram plik .bin i instalacja przebiega bez problemu, otrzymuję komunikat że wszystko się udało. Jednakże ekran urządzenia jest czarny i nie reaguje, a aplikacja widzi urządzenie jako "[E246] unknown device". W tym momencie mogę jedynie przywrócić oryginalny soft i to niestety nie przez oryginalny aktualizator joytecha a poprzez ruski firmwareupdater/VTCfont. Koło się zamyka, AF znów widzi moje urządzenie normalnie.
Ktoś już się spotkał z tym?
Dodam, że przeczytałem już cały internet, instaluję na Win10 usb 2.0, urządzenie jest czyste i w miarę nowe. Gdy urządzenie jest w trybie APROM wszystko działa, mogę zmienić logo, zsynchronizować czas. Coś jest nie tak podczas flashowania w trybie LDROM. Gdy ręcznie przełączam tryb boot do LDROM również wyświetla się"unknown device"
Awatar użytkownika
By mister67
#1876996
Krasnal45 pisze:Trzy razy TAK :mrgreen:
Nie da się go nie polubić. Dla mnie jest lepsze od Escribe na DNA.


Co do punktu pierwszego z tym "TAK" nie zgodzę się tak do końca. Zobaczcie sami
https://nfeteam.org/forum/forums/arcticfox-releases/
Ostatnia wersja AF datuje na 13 września ubiegłego roku. A wcześniej nowe wersje były wypuszczane co 1 max 2 miesiące.
Ma mnóstwo ustawień to fakt ale czy jest lepsze od Escribe ? Brakuje mi tego co jest w DNA75 lub DNA75C czyli personalizacji moda. Komunikaty po polsku a wersji kolor totalna modyfikacja ekranu na wszytko co tylko przyjdzie ochota (Theme Designer). Jest po prostu inne.
Jeśli ma być konkretnie pod Joyetech i Wismec polecam spróbować myevic. Nie jest tak prężnie odświeżany jak AF ale mnogością ustawień go nawet chyba przebija. Ma nawet wbudowaną prostą grę ;).
https://github.com/MicroSur/myevic
Awatar użytkownika
By mister67
#1877000
Post wyżej pierwszy link lub drugi, co wolisz ;)
By hellrider
#1881479
Panu co mam ustawić w lisku jak zmieniam grzałkę? Taka sama tylko więcej nakrecone. Nie mogę sobie poradzić z wykryciem nowej. W SMART mam ustawić Łazy? Bo aktualnie mam off żeby mi nie wywalało do VW.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1881497
Polskie tłumaczenie instrukcji Arctic Foxa ,wielkie podziękowania dla @Marka Musialika
https://docs.google.com/document/d/1N4q ... VSA4/edit#
Tylko wyświetlanie!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1887846
Jasne że tak, pod warunkiem że twórcy wymienili ten box w liście wspomaganych zasilań.
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1889702
Nabyłem ostatnio na trawnikowym bazarku Invoke 220 W i zamarzyła mi się zabawa tytułowym softem i tutaj "stop" , zassałem programy do zmiany softu ale skąd mam dorwać ten plik dla Invoke-a, na stronie domowej projektu aby pobrać trzeba się zalogować a na githubie jest stara wrzutka i następne pytanie - czy dla mojego Invoke-a ten plik jest tylko dla niego czy są to pliki "universalne" w co wątpię ale to co znalazłem tu tylko 1 plik i nic więcej. Istnieje też możliwość że źle szukam ale po wpisaniu w wyszukiwarce ciągle wyskakują mi adresy stron na których byłem :oops: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1889706
Dzięki i za to ale skąd pobrać? trzeba się rejestrować na tym forum? jeszcze jedno miejsce do rejestracji? Możliwe że jak soft podejdzie to się zarejestruję ale na razie chcę sprawdzić to, może ma ktoś najnowszy i użyczy go na priva?
By cbn
#1889707
https://nfeteam.org

Tu pobierasz Arctic Fox'a - najnowszego (jest uniwersalny), oraz NFE tools też najnowsze (uniwersalne)

Za pomocą NFE tools zmieniasz firmware moda wskazując plik z arctic foxem.

A potem już przeklikiwanie zakładek aby zapoznać się z możliwościami AF.

Edit: kilka postów wyżej kolega podrzucił przetłumaczoną instrukcję. Będzie łatwiej rozszyfrować kilka opcji :)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1889711
:bry Instrukcja już jakiś czas wydrukowana (duuużo tego jest - a wierzę w słowo pisane :wink: )
A wracając do moich pytań to nie ściąga się żadnego oddzielnego pliku z softem np. na Invoke-a tylko to "załatwia" Arctic Fox ten universalny? Tak na prawdę to na razie potrzebuję rozjaśnić ekran ale przeglądając wyżej wspomnianą instrukcję widzę bardzo dużo ciekawych funkcji, no to do biorę się do zabawy :lol:
Awatar użytkownika
By jackas50
#1889720
Otwierając NFE Tools ( ikonka liska )po podłączeniu kabelkiem boxa automatycznie wykrywa model sprzętu i o tym informuje.Potem wystarczy kliknąć "aktualizacja z pliku" i wskazać plik .bin,który pobrałeś np.af_18013,aktualizacja rozpocznie się automatycznie.
Obrazek
By mattoid1973
#1889722
Valdimar pisze:Dzięki i za to ale skąd pobrać? trzeba się rejestrować na tym forum? jeszcze jedno miejsce do rejestracji? Możliwe że jak soft podejdzie to się zarejestruję ale na razie chcę sprawdzić to, może ma ktoś najnowszy i użyczy go na priva?
Tak na przyszłość... Jeśli musisz się gdzieś zarejestrować jednorazowo i nie chcesz pisać prawdziwych danych, skorzystaj z tego:
https://10minutemail.net/m/?lang=pl
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1889739
Ok, dzięki za wszelką pomoc wszystkim, nie taki diabeł straszny…… .. już po wszystkim teraz trzeba poznać i ogarnąć to wszystko ale już tak na szybko widzę że jest czym "pokręcić" - to lubię, naprawdę kawał dobrej roboty .Pozdrawiam.
By zegnallo
#1895077
Czy jest możliwość zmiany języka na polski w Istick pico s?
Widzę, że w NFE-Tools-v181005-00.08 jest folder Languages a w nim plik PL ale nie wiem czy to się tyczy samego programu czy można jakoś wgrać...
Awatar użytkownika
By jackas50
#1895079
Mozesz zmienić tylko język ustawień w NFE Tools. Z rozwijanej listy wybierz polski.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 21:05 przez jackas50, łącznie zmieniany 1 raz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.