EPF
Co z czym i jak mieszać.
By prfraczek
#1875975
Dzień dobry. Wpadłem na pomysł (może głupi) aby do miXu Pg/Vg 50/50 dorzucić trochę TYTONIU Z papierosa. Odstawilem to na miesiąc i efekt jest super. Wyszedł fajny liquid - podobne do Blank note N.E.T ale smaczniejsze.
Moje pytanie--sądzicie że w jakiś sposób jest to bardziej 'toksyczne' od innych liquidow. Fajnie smakuje I mógłbym to wapowac.
By BezimiennyII
#1875979
Nie jestem pewien co do producenta ( może to było Kilo?), ale są takie liquidy. Mialem okazję wapować płyn, który leżakuje w jakichś drewnianych beczkach wraz z tytoniem. Z racji ceny ciężko znaleźć to na naszym rynku, w Stanach natomiast jest na to dużo chętnych.

Też kiedyś myślałem o zrobieniu takiego samogonu, ale jakoś odeszło w niepamięć. Jednak w mojej ocenie, zamiast tytoniu z papierosa lepiej jest użyć jakiegoś lepszego gatunku albo fajkowego. Nie wydaje mi się, aby było to jakoś bardziej szkodliwe, fajnie byłoby jakby ktoś bardziej doświadczony się wypowiedział na ten temat.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875982
Strasznie tego typu wynalazki syfią grzałkę. Jak przy analogu, dużo syfu zostaje ciężkiego do usunięcia. Smak nie wart tej ceny.
By BezimiennyII
#1875986
PucH2 pisze:Strasznie tego typu wynalazki syfią grzałkę. Jak przy analogu, dużo syfu zostaje ciężkiego do usunięcia. Smak nie wart tej ceny.


Racja, pamiętam że sam płyn był ciemno brązowego koloru i praktycznie co 20 ml trzeba było zmieniać grzałkę.
Cena - coś koło 60 -70 dolarów za 50 ml. Problemem z wprowadzeniem na nasz rynek byłaby też zawartość nikotyny, która wydziela się z tytoniu podczas leżakowania. Firma, która udostępniła mi liquid na testy miała plan z wprowadzeniem tego do Polski. Był projekt na zrobienie takiej specjalnej kolekcji dla smakoszy. Jednak, jak powszechnie wiadomo w grę wchodziłaby pojemność 10 ml. Nie dziwię się, że projekt upadł, bo kwestie finansowe wprowadzenia tego na nasz rynek spowodowałyby cenę na poziomie 100 zł za buteleczkę...
By prfraczek
#1875987
Do następnego użyje jakiś dobry tytoń. Co do nikotyny to już wapuje zerówki i jakoś nie czuje żeby ten mnie kopal- smole go od rana:)
Natomiast grzaleczki, kupiłem rok temu jakieś 100 sztuk ze SlowTecha :) więc jeszcze pochmorze kilka lat :) dzięki za podpowiedzi! Naprawdę jest dobry.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875988
Użyj Snuf, naprawdę pyszne mieszanki wychodzą z tego. W Polsce niedystrybuowany ale bez problemu idzie dostać.
By Omusomus
#1876270
Witajcie
Gdzie i jaka bazę tytoniowa kupić
Pomóżcie bym nie palił najgorszego chinola
Dzieki
Awatar użytkownika
By bulit73
#1876271
Omusomus pisze:Witajcie
Gdzie i jaka bazę tytoniowa kupić
Pomóżcie bym nie palił najgorszego chinola
Dzieki


Przestań pisać w każdym temacie :evil: Masz bana na Google?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1876274
Omusomus pisze:Witajcie
Gdzie i jaka bazę tytoniowa kupić
Pomóżcie bym nie palił najgorszego chinola
Dzieki


Przestań w końcu zaśmiecać forum. Bazę tytoniową kupisz w każdym sklepie z ep, w ustawowej ilości i mocy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.