EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By FORDAY
#1874186
Nie mam tyle kasy żeby kupować jakieś wypasione ładowarki i mam pytanie czy zwyczajna no name ładowarka do 18650 z allegro wystarczy?
Awatar użytkownika
By xan
#1874188
Przez 3 lata uzywalem trustfire za 20 zl i bylem zadowolony.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874191
Tu chodzi też o bezpieczeństwo. Z akumulatorami wysykoprądowymi nie ma żartów.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1874197
Golisi Needle 2 jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
25 zł to niewygórowana cena.
By Maskota
#1874200
Cinmar pisze:Golisi Needle 2 jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
25 zł to niewygórowana cena.
Potwierdzam, mam, używam, nie narzekam. Może nie pieści akusów jak mega mikroprocesorówka ale też ich nie nagrzewa i póki co nie widze spadku wydajności

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By belkocik2
#1874244
Ja wzialem xtar vc2 - 40 zl + wysylka. Ewentualnie od majfrenda tylko czasami trzeba czekac dlugo :)
By CosmoX
#1875421
Maskota pisze:
Cinmar pisze:Golisi Needle 2 jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
25 zł to niewygórowana cena.
Potwierdzam, mam, używam, nie narzekam. Może nie pieści akusów jak mega mikroprocesorówka ale też ich nie nagrzewa i póki co nie widze spadku wydajności

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Ile trwa u Ciebie ładowanie tą ładowarką? Dostałem ją w prezencie i korzystam z vtc6 i chciałbym wiedzieć orientacyjnie. I czy zostawiasz ją na noc jeśli akusy są puste? Wiem, że takich rzeczy trzeba pilnować ale gdyby czasem mi się zasneło, lepiej wiedzieć czy wyciągać wcześniej.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1875443
Nic stać się nie powinno. Osobiście zostawiam na noc, bo często mi się zapomni.
By CosmoX
#1875444
Pytam bo wczoraj ładowałem ogniwa po raz pierwszy i po około 3 h dalej diody były czerwone a ogniwa na bank nie były puste. Dopiero przed snem wyjąłem je i przy ponownym włożeniu diody paliły się na zielono tyle, że po włożeniu do moda pokazywało 92%. Czy to oznacza, że muszę czekać aż ładowarka sama pokaże zielone diody czy na czuja wyjmować i sprawdzać? Nie chce wybuchów w domu :D
By Krasnal45
#1875449
CosmoX pisze: Czy to oznacza, że muszę czekać aż ładowarka sama pokaże zielone diody

Tak.
By CosmoX
#1875459
Tylko zastanawia mnie jedno - akusy są od 6.20 rano w ładowarce. Koło 9 je włożyłem do moda i pokazywało powiedzmy 90%. Zastanawiam się ile będzie nabijało te 10 % skoro już półtorej godziny się ładują i nic się na zielono nie świeci - ale jak je wyjmę i włoże ponownie to diody się zapalają na zielono.
By Krasnal45
#1875460
To przestań się zastanawiać, tylko wkładaj rozładowane ogniwo i czekaj aż zapali się zielona dioda. Te wskażniki są wszystkie tylko orientacyjne. Twoja ładowarka jest na tyle mało inteligentna, że wkładając jej ogniwo naładowane w 90%, myśli że władasz w pełni naładowane. Ceny naprawdę dobrych, mikroprocesorowych ładowarek, zaczynają się od 100zł wzwyż.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875463
@Krasnal45 nie strasz człowieka. Tego typu ładowarki choć mało inteligentne to trzymają się wszelkich prawideł w ładowaniu tego typu ogniw. Ogniwa są bezpieczne. Ta niby zaleta jest też ich największą wadą. Coś za coś.
By Krasnal45
#1875464
Nie mówię, że jest zła. Dobrze robi swoją robotę, ale zbyt wiele od niej wymagać nie można.
By CosmoX
#1875465
To prezent więc nie chciałem zaopatrywać się w inną. Po prostu chciałem się upewnić, że to tyle trwa bo mam świadomość, że jakieś zabezpieczenia ma ale przezorny zawsze nie wybucha.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
By kapi851
#1876236
Fajną ładowarką jest liitokala lii 200

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.