EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By .kokakola
Polowanie na gołębia :D
"Święta" trójca.

Awatar użytkownika
By .kokakola
Pomniejszony dream team, Fran standardowo spał.

Awatar użytkownika
By toska
Moje dwie "babunie "
Prosiaczek i szkieletorek :D
Obie mają zaćmę , ale szkieletorek ledwo widzi , za to prosiaczek widzi jeszcze w miarę dobrze .

Obrazek
Awatar użytkownika
By Kanapix
To i ja się pochwalę swoim szogunem, coby rozruszać temat ;D
Oto Shiro :hat_low:

Obrazek
By ada1986
Ja posiadam kotka który nazywa się Mruczek. Niestety nie mam zdjęcia w tej chwili ale poszukam i wstawie.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A ja posiadam pieska, który nazywa się Azorek, ale fotki żadnej, ani linka reklamowego nie wstawię :mrgreen:
Awatar użytkownika
By zuczek
moje Kochane "arbeity" :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By SuwMar
To mój darmozjad :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
By Nikotynos
Szopen, nie notowany, choć raz ze Snoop Dogiem przypalił jointa (wiadomo z nim to mus)-zdjęcie na ławce; w wolnych chwilach pomaga Batmanowi, ale już go trochę męczy ta robota i woli pogryść kość. Łagodny, przytulaśny, ale nie cierpi 3 razy większych od siebie wilczurów i by je odrazu zjadł. Wypatrzony w schronisku w którym na szczęście długo nie przebywał. Mieszanka jakby Pony ze Sznaucerem. Co pół roku SPA bo włosy coraz dłuższe i Szopienieje. ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2019, 21:44 przez Nikotynos, łącznie zmieniany 1 raz.
By rebeliant86
To i ja swojego zaprezentuję. Pierwsze foto z przed roku gdy go przygarnęliśmy, potem wariat dorastał, a teraz po roku to najwieksza przytulanka ;-)ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
By tomeh
Na tej środkowej fotce jakiś nie podobny do 1 i 3. Te plami inne i pewnie inne naświetlenie.

Chciał bym mieć takie przyjaciela, ale w bloku to by była obopólna męczarnia
By rebeliant86
Ja tez mieszkam w bloku i to w Warszawie. Sam miałem obawy ale to żadna męczarnia ani dla mnie ani dla niego. Jest mały wiec i na tych moich 47mkw może sobie pobiegać. A jak tylko jest trochę czasu w weekend to jedziemy pod miasto na dłuższy spacer bez smyczy.

Na przygarnięcie tego malucha namówiła mnie żona, bo ja tak jak Ty mailem obawy, ale teraz to sobie nie wyobrażam jak by go miało w domu nie być.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Zepsuta grzałka RDA pomoc

Witam, Jestem dość świeży w epaleniu i mam problem[…]

Cloud Boostery/Ice Boostery a grzałki

Mam pytanie, czy tytułowe boostery mają jakiś nega[…]

MTL Wymienny akumulator

Witam. Szukam epapierosa MTL najlepiej aby była ba[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.