EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By czokoloko1233
#1875014
Cześć wszystkim ;)

Dawno mnie tu nie było, wiec cześć jeszcze raz :D

Po dłuższej przerwie z tematem i nowinkami dotyczącymi epalenia, przyszedł czas na zmiany w sprzęcie.
Do tej pory leciałem na mechanikach z rsst na mesh, i z elektryka to był subtank z ammitem.

Ostatnio zaopatrzyłem się w ijoy Captain PD270, i teraz pytanie do was. Czy ten Ammit single styknie do tego boxa, czy lepiej szukac innego parownika?

Skręciłem grzałkę, wyszła 0.23 ohm, niby ładnie chmurzy i smak tez lepszy niż na grzalkach 0.5-1 ohm (ciężko było ogarnac niższe na k-box mini), ale jednak mam wrażenie ze coś mi nie pasuje w tym parowniku.

Jak możecie to polećcie mi jakiś parownik pod ten box. Fajnie jak by był napełniany w prosty sposób od góry (bez odkręcania całej banki), żeby nie przeciekał. I jeszcze pytanie czy lepiej palić na 1 czy 2 grzalkach?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1875015
Nie wiem ale Ty raczej pod MTL szukasz, więc jedna grzałka w zupełności wystarczy.
Kayfun V5, Skyline, Merlin MTL, Hussar single coil ...
Awatar użytkownika
By czokoloko1233
#1875016
No właśnie pale bezpośrednio do płuc :p
Przez długi czas paliłem usta-płuca, ale odkąd mam ammita to wygodniej jest DL.
I wolał bym bardzoej parownik do DL

Teraz mam takiego
https://e-dym.pl/pl/atomizery/4024-4580 ... olor-black
Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 12:04 przez czokoloko1233, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1875017
czokoloko1233 pisze:I wolał bym bardzoej parownik do DTL

Niestety nie moja bajka :( , choć z tych co wymieniłem, Skyline jest dość uniwersalny i da się też wapować DL.
By Maskota
#1875019
Na K5 troche ciaśniej ale też wapuje DL. Natomiast Merlin Mtl ma na tyle szeroką regulacje że da się ustawić aby przez niego oddychać więc nadal mogą zostać w grze

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By czokoloko1233
#1875021
A jest jakiś parownik dl na gotowe grzałki który możecie polecić? Żeby oddawał dobrze smak i nie przeciekał jak nastolatka xD
Bo patrzę na te co kolega wyżej napisał, ale one są praktycznie takie same jak Ammit, a zmieniać praktycznie na to samo to lipa trochę :p
By Maskota
#1875022
Nie są takie same ani troche, każdy jest inny i każdy smak oddaje inaczej.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1875024
czokoloko1233 pisze:A jest jakiś parownik dl na gotowe grzałki który możecie polecić? Żeby oddawał dobrze smak i nie przeciekał jak nastolatka

Polecić nie możemy, ustawa :wink: Wyrażamy tylko swoje opinie.
Dlatego podajemy Ci opinie, o parownikach na własne grzałki bo to o co pytasz, w parownikach na gotowe grzałki, raczej jest nieosiągalne.
Awatar użytkownika
By czokoloko1233
#1875028
No tak tak, o opinie mi oczywiscie chodzilo :p

To dzieki wielkie za odpowiedz, popatrze na te co zostały wymienione icos wybiorę ;)

A Ew jakieś 2 grzalkowe nadające się do użytku?
Sorki za takie pytania, ale serio, przez ostatnie 2lata nie brałem aktywnego udziału w życiu epalaczy i jak teraz zobaczyłem co jest na rynku to złapałem się za głowę :p
Awatar użytkownika
By bulit73
#1875031
czokoloko1233 pisze:Sorki za takie pytania, ale serio, przez ostatnie 2lata nie brałem aktywnego udziału w życiu epalaczy i jak teraz zobaczyłem co jest na rynku to złapałem się za głowę :p

Forum się nie zmieniło, więc wystarczy poczytać :wink:
mody-produkcja-zagraniczna-f393.html
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.