EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874802
Dzisiaj krótko i wrzucam tylko zajawkę :)
Jestem wymęczony i dopiero wróciłem do domu. Tak jak obiecałem wrzucam info a dokładne opisy zrobię jutro, czyli w sumie dzisiaj.
Spokojnej nocki i udanego weekendu :beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874991
Haha, chętnie bym zrobił te opisy ale umieram nad papierologią typu JPK i marnuję życie na te bzdury, no ale cóż...
Niestety to jest zagadka z tym dozowaniem :) Nie wiem, producent nic nie pisze... Ale jak już obrali jedyną słuszną ścieżkę (czyt. 25%) to raczej z niej nie zejdą, choć raczej na palcach połowy dłoni jestem w stanie wyliczyć osoby, które stosują się do tego dawkowania w przypadku Halo :lol: Jeśli należysz do "dwudziestopiątkowców" (brzmi prawie jak sekta), to będziesz stanowił 3 palec w 5-palcowej skali dłoni (to brzmi już jak hierarchia w sekcie :twisted: ). Zobaczymy co to będzie :) Dowiem się w międzyczasie :monkey:
Awatar użytkownika
By Waldip
#1875051
vapelab.pl pisze:Haha, chętnie bym zrobił te opisy ale umieram nad papierologią typu JPK i marnuję życie na te bzdury, no ale cóż...

W oczekiwaniu na właściwe opisy pozwoliłem sobie wrzucić opisy Royal Seven w oryginale:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1875294
@Waldip Dziękuję, nadal jestem zawalony robotą :) Na szczęście owoców chyba nie będzie trzeba tłumaczyć itd. Może będzie łatwiej jak po prostu je wrzucę do siebie do zapowiedzi, żeby roboty nie dublować :) Znów nie mam jak się z tym wyrobić, nie wiem kiedy ja to ogarnę... Święta! Gdzie jesteście :lol:
@lesstro Na szczęście mówimy tu o perspektywie stycznia więc ze spokojem :)

PS. Powiem tylko, że Robust&Strong z Royal Seven próbowałem i powiem szczerze, że jest siekiera, no typowo jakby stworzyli i skroili go dla mnie, dla fana ciężkich tytoni, zadymionych knajp i mocniejszych trunków :drinkb @lesstro - ja i tak wiem, że Ty się czaisz na kolejną odsłonę Turkisha ale jaki jest? Nie wiem :(
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1879557
UWAGA moi Drodzy, bardzo ważne info! Niestety producent dał ciała i nie wyprodukował tego co miał wyprodukować, tak więc w zamian za aromaty podesłał premixy (lista na zdjęciu!). Na szczęście cena za cały liquid 50 ml w butelce 100 ml będzie dokładnie taka sama jak za aromat, czyli 3-krotnie mniejsza :) Tak więc nawet i z tego jakaś promocja wyszła. Już niebawem będą na stanie! Kwestia 3 godzin? Tylko dokończę walkę z rozpakowywaniem ich 8)

Obrazek
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.