EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Dementor
#1874975
Testowałem różne które można było nabyć w razie potrzeby na miejscu w swojej okolicy. Może komuś się przydadzą spostrzeżenia kogoś kto przeszedł niedawno z analogów na inhalatory.

P1 Wild West Tobacco - Jak dla mnie najlepszy tego producenta i zbliżony do moich dawnych analogów.
P1 Gentleman - Delikatny tytoniowy smak. Nazwa adekwatna do odczuć podczas inhalowania. Również przypadł mi do gustu, ale tylko na jeden raz.
P1 Colonial Tobacco - Nie przypadł mi do gustu, za suchy.
P1 Orient Tobacco - Również mieszane uczucia, ciężkie do określenia.

Revolt Tobacco One - Jakoś również mi za bardzo nie podszedł.

Vilt Desert Tobbaco - Dobry, ale na dłuższą metę stawał się za suchy jako jedyny do użytku, więc poszedł jako przerywnik.
Vilt USA - Dzisiejszy zakup, dla mnie ponownie super trafiony smak, oddający niektóre analogi.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 10:56 przez Dementor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Dementor
#1875001
Ciężko mi określić na początku przygody z wapowaniem, gdyż nie mam porównania do wcześniejszych smaków. Ale jeśli masz na myśli posmak orzecha lub popcornu, który jak czytałem daje acetylopyrazina to nie, nie czułem tego w WWT ani również w Vilt Desert czy USA.

Po miesiącu przestałem korzystać wyłącznie z gotowych liquidów. A aktualnie wykorzystuję je tylko jako shoty do premixu i to tylko do wersji tytoniowej, gdzie znalazłem dla mnie idealny smaczek pod kątem właśnie delikatnego posmaku orzecha, jak np:

#TAG Smooth Tobbaco + 2x Vilt Desert 18 lub USA 18 (wcześniej właśnie WWT lub Dillon's Blue KAPITAN JACK) dzięki temu na pierwszym planie mam tytoniówkę a w tle gdzieś dopiero daleko orzech czy karmel z #TAGa

Może nie jest to dzieło sztuki w miksowaniu, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć :beer:
By Maskota
#1875119
Nałóg Totalny pisze:A 12-ki i 18-ki z WWT mają w sprzedaży?
Tak maja zarówno 12 jak i 18. W zasadzie ten liquid jest dostępny o mocach jak każdy inny. 0, 3, 6, 9, 12 oraz 18mg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1875160
Nałóg Totalny pisze:P1-ki mam koło siebie, aż kupię z ciekawości te tytoniówki.
Może ktoś wreszcie przetrze szlak do zrobienia klona WWT

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.