EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By zuczek
#1874878
W linku, który załączyłeś jest napisane:

Battery Configurations: 4 x 18650 or unprotected button top (not included)


Udaj się do tematu o akumulatorach albo na bazarek i kup 4 sztuki 18650.
Awatar użytkownika
By pawel2333
#1874879
Chodzi mi bardziej o producenta, to, że 18650 to wiem. Nie wiem jaki model (czy sony vtc5 czy lg czy jeszcze jakies inne), ale juz upatrzyłem na bazarku Sony vtc5a po 16ziko. Powinny bez problemu ogarnąć taką latareczkę.
Pozdro.
Awatar użytkownika
By zuczek
#1874884
Na pytanie jaki model akumulatora 18650 wybrać jest na forum mnóstwo tematów. Nie trzeba czytać całych, wystarczy ostanie strony - te "na czasie". Po 2 minutach czytania wiesz wszystko.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874892
Do latarki nie muszą być wysokoprądowe. Przed zakupem zorientuj się, czy nie są tam potrzebne z wystającym pinem plusowym.
Awatar użytkownika
By pawel2333
#1874901
@bulit73 Na recenzjach w necie wkładają z płaskim plusem. Mówisz, że nie ma sensu wysokoprądowych? bo 16 zł za sztukę to jakiś piniądz wielki nie jest a spokojny człowiek będzie, że jak Ojciec turbo w latarce odpali to wszystko będzie okay z jego rękami.
Pozdro
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874908
Latarka jest nie mniej wymagająca niż parownik. Doi ogniwa szybciej i w znacznie krótszym czasie. Spokojnie te po 16 dadzą radę. Ten sam człowiek zaspakaja forum latarkowe. Zna się na rzeczy.
By mattoid1973
#1874942
bulit73 pisze:Do latarki nie muszą być wysokoprądowe. Przed zakupem zorientuj się, czy nie są tam potrzebne z wystającym pinem plusowym.
Nawet jeśli potrzebne ogniwa z pinem, to 4 magnesy neodymowe załatwią sprawę.
No chyba, że będą przyciągać i namagnesowywać prąd
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.