EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By belkocik2
#1874704
Czesc. Co sie odklada na ustniku od e papierosa? Jest tego duzo.? Musze to jakos czyscic czy cos? Czasami takie brazowe/zolte/zlote krople sa we srodku ustnika. Co moze byc tego przyczyna czy to jest normalne?
Awatar użytkownika
By zuczek
#1874724
W czajniku odkłada się nagar, patelnia się przepala, w kominie odkłada się sadza, na bieliźnie naskórek i takie tam ... W e-papierosie od poziomu grzałki po koniec dripa odkładają się skropliny. Na długo nieczyszczonym dripie skropliny wysychają ale na ściankach zacznie odkładać się "brud".

... czy to jest normalne


I tak i nie. Dlaczego "tak" napisałem wyżej. "Nie" bo drip trzeba co pewien czas czyścić a najlepiej mieć coś na podmianę do czasu wyczyszczenia.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2018, 17:16 przez zuczek, łącznie zmieniany 1 raz.
By Baryua
#1874725
Wewnątrz ustnika skrapla się liquid. Dodatkowo oprócz liquidu może zbierać się tam kurz i drobne paprochy (w przypadku kiedy sprzęt jest noszony luzem w kieszeni). A na zewnątrz prawdopodobnie resztki warg.
By belkocik2
#1874727
zuczek pisze:W czajniku odkłada się nagar, patelnia się przepala, w kominie odkłada się sadza, na bieliźnie naskórek i takie tam ... W e-papierosie od poziomu grzałki po koniec dripa odkładają się skropliny. Na długo nieczyszczonym dripie skropliny wysychają ale na ściankach zacznie odkładać się "brud".

... czy to jest normalne


I tak i nie. Dlaczego "tak" napisałem wyżej. "Nie" bo drip trzeba co pewien czas czyścić a najlepiej mieć coś na podmianę do czasu wyczyszczenia.


Dziekuje za odpowiedz. Jednak znalazl sie dobra duszyczka ktora wytlumaczy, a nie odrazu krytykuje, ze to i tamto. Kto pyta nie bladzi.

edit.
Wewnątrz ustnika skrapla się liquid. Dodatkowo oprócz liquidu może zbierać się tam kurz i drobne paprochy (w przypadku kiedy sprzęt jest noszony luzem w kieszeni). A na zewnątrz prawdopodobnie resztki warg.

Dzieki!
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.