EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Pejczu
#1874646
Uszanowanko!

Moi drodzy, ostatnio epapieros bez większej przyczyny spalił mi trzy grzałki jednego dnia ( 0,25 od eleafa). Dopiero po zamontowaniu smokowej m2 - 0.25 oma zaczął działać ale smród palonej elektroniki pozostał. Do tego na moim modzie (smoant cylon) wyświetla mi rezystancje niższą o jakieś 0,2 - 0,3 oma niż jest napisane na grzałce. Wiecie czym może jest to spowodowane i czy można jakoś temu zaradzić?

Zanim napisałem posta to szukałem odpowiedzi wcześniej w internecie ale nic konkretnego nie znalazłem, z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Pozdrawiam
By Pejczu
#1874665
Ech. Po pierwsze pisałem o zapachu palonej elektroniki, a nie de facto o palonej elektronice. Po drugie w light edition, pod dolna uszczelką i fragmentem białej folii, jest pierścień z ledami więc można by mówić już względnie o elektronice.

Proszę o merytorczne odpowiedzi. Przychodzę do was z problemem który chciałbym rozwiązać.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874666
Merytorycznie to tylko wróż Maciej na to odpowie na forum okultyzmu. Tu lud wymienia się informacjami i wiedzą z zakresu EIN.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.