EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gello
#1874577
Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post więc przepraszam za siebie :-), a także proszę o wyrozumiałość.

Używam moda elektronicznego dopiero od 2tyg. zatem pewnie pytanie jest banalne, jednak wolę się upewnić się speców. Posiadam rta ammit dual coil i oczywiście zakupiłem do niego niezbyt dobrany drut mianowicie GV N80 26GA*3+36GA fused clapton. Drut niby faktycznie bdb ale na 6 zwojach przy dualu fi 3,5 mam 0.12 ohm, co nie żałuje sobie prądu z akusów samsung r25 18650 20A. W oczekiwaniu na nowy drut kanthala D 0.4 pomyślałem chwilę, że przecież mogę odwinąć claptona i skręcić grzałki na pojedynczym 26GA. I tutaj jest moje pytanie odnośnie tych pojedynczych skrętek, czy są to zwyczajne kanthale D po prostu zwinięte w fused claptona i można na nich vapować, czy jednak takie odwijanie splecionych drutów nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście pytam już po fakcie bo właśnie vapuje na takich grzałkach i niby wszystko ok ale przy montażu za pierwszym razem gdy podgrzewałem takie grzałki i formowałem, to jedna się złamała jakby nie dawała rady. Nie wiem czy po prostu gdzieś niestykała albo coś i flatego pękła, czy faktycznie nie jest to drut przeznaczony do vapowania po odwinięciu.

Pozdrawiam
By Baryua
#1874579
Sądząc po nazwie powinien być to po prostu drut 26GA N80. No chyba, że gdzieś na opakowaniu pisze, że rdzeń i owijka są z różnych materiałów.
Jeżeli te trzy druty rdzenia były skrętką (co chyba nie powinno występować w potrójnej wersji) to może być to zmęczenie materiału.
Awatar użytkownika
By gregg
#1874584
Co producent złączył, człowiek niech nie rozłącza bo z dużym prawdopodobieństwem nadpsuje/zniekształci. Zbyt to małe i delikatne.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.