EPF
http://vapelab.pl
By Niuniek5
#1873582
Peter72 - możesz zamówić z Vaping Zone:
https://www.vapingzone.com/sc-cohiba-su ... lavor.html
Wcześniej mieszałem z Vaping Zone, później przesiadłem się na Extreme (łatwiejszy dostęp i cena) i żadnej różnicy nie zauważyłem, te same nazwy aromatów takie same dawkowanie i w smaku jak dla mnie identyczne. Kiedyś gdzieś czytałem że EF to to samo co Vaping, jedyna różnica to nazwa marki i cena.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873809
@Niuniek5 @Peter72 - tak jest Peter72, tak jak Niuniek5 pisze, nic dodać nic ująć :) Ja swego czasu próbowałem załatwić je, niestety VZ na moje mejle pozostało głuche, ale w przypadku normalnych zamówień to nie ma problemów, więc bez obaw.

A tutaj to co @berto wygrzebał: https://www.latabaccheria.net/en/product-category/tobacco-extracts-line/ -> sam jestem ich ciekaw, cena z tego co widzę to zawał serca no ale jeśli odzwierciedlają fajkowe tytonie, to ja je chcę :) Dajcie mi tylko czas ogarnąć się z Atmosami i innymi rzeczami, postaram się je sprawdzić, czy jest to coś godnego, czy niestety będę mógł tym jedynie odstraszać okoliczną zwierzynę :lol:
By Niuniek5
#1873899
Kiedyś aromaty Vaping Zone a było to trzy a może cztery lata temu były dostępne w Polsce , sklep nazywał się chyba Aroma Vape, mogłem nazwę przekręcić, było to trochę czasu temu, nawet ceny były przystępne, za ostatnie aromaty płaciłem 18,99.
W przypadku robienia zamówienia z Ameryki indywidualnie zamawianie kilku aromatów z przesyłką jest chyba trochę nieopłacalne. Dawno, dawno temu zamówienia z VZ robiło się w kila osób jedną przesyłką i wtedy to się jeszcze jakoś kalkulowało.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873987
@Niuniek5 Zaraz możemy wywołać do tablicy Aroma Vape :) Jak już wywołujemy duchy to niech się zjawią - @boogeyman, gdzie jesteś?

@sipak00 Ta tradycja chyba umarła na zielonym, ale jak chcecie to możecie u mnie zrobić łańcuszek, nie mam nic przeciwko, udostępniam Wam mój dział. Myślę, że na hasło VZ przyjdą chętni i może uda się Wam sklepać jakieś zamówienie :D Ze mną VZ jakoś nie chce współpracować, więc na siłę się nie pcham tam gdzie mnie nie chcą :?

K... właśnie zbiłem cały ekran od tabletu... ech leżał na ziemi i sru pociągnąłem metalowym krzesłem. Uwielbiam pecha przed Świętami :evil:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1873996
Siema,
jestem :P Hehe, VZ i współpraca w jednym zdaniu :lol: :lol: :lol: Chyba trzeba by zamawiać wiadrami aby szli na rękę :P Nie wspominając już o etykietach z odpowiednimi oznaczeniami które były niezbędne do bezproblemowej odprawy (dlatego też cena w AV była jaka była, gdyż musiały przejść dodatkową, dość drogą, procedurę na odprawie). Kiedyś była alternatywa, tj. aromaty w smaku bardzo zbliżone do VZ robione w chinach, ale niestety sklep zaorali, albo nie pamiętam dokładnie nazwy... Szli typowo na hurt, więc myślę że opcje dogadania się były spore, ale nigdy nie zamawiałem od nich. Dostępne w Polsce jednakże były ;)
By Niuniek5
#1874001
Myślę że w obecnej chwili tworzenie łańcuszka na zamówienie z VZ nie wypali. Kiedyś na rynku polskim królowały liquidy od Dekanga, Boge i Hangsena a aromaty głównie Inawera a tych ostatnich do VZ chyba nie muszę porównywać.
Teraz na rynku jest tak bogata oferta aromatów i premixów że większość osób znalazła inną alternatywę. Ja mam ten problem że lubię tytoniówki a dobrych tytoniówek jest niewiele. Dobrze że chociaż Atmos na naszym rynku będzie żywy. Też kiedyś myślałem że one były, są i będą a tu niespodzianka.
Szkoda że nie będzie Agrinio, mój Nr2 po Camili.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874022
@boogeyman Dziękuję za zjawienie się. Nadal żyje więc nie taki diabeł straszny jak widać :twisted:
@Niuniek5 To jest zawsze ten problem, kiedy się myśli, że coś będzie wieczne jak Lenin :) Ale ze spokojem, dopiszę do 2-ego zamówienia z AL i jakoś to popchniemy, tylko najważniejsze pytanie? Gdzie podziało się to pierwsze :roll: Chyba grudzień będę musiał jak zwykle traktować jako test na wytrzymałość psychiczną. Halo dla odmiany zamówiłem 26 listopada a tu nadal nie ma...
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874462
@lesstro - nie, ponieważ jest tam zabójcza nikotyna, właśnie sprawdzałem :( Premixy, które mi polecili z FP wówczas i miały być tymi niby aromatami o których pisali, okazały się serią, która jest więcej tyle ile moje poprzednie auto w dniu gdy je sprzedawałem i mówię na serio :)

@Prezydent - Halo zamówiłem 26 listopada i co chwilę dowiaduję się, że będzie na dniach :/ Nie wiem co oni robią, czy je dopiero wyciskają na miejscu, ale to już prawie 3 tygodnie? Tutaj mamy kompletną porażkę i za zwłokę przepraszam, ale siła wyższa.

@wertjacek - o 3/4 jestem na nogach jeszcze za to Ty już raczej nie i vice versa, kiedy Ty już wstajesz ja dogorywam w łóżku :) Solubarome chciałem zamówić tydzień temu ale całkowicie "out of stock" więc darowałem sobie. Nie wiem czy już wspominałem, ale nie mam możliwości brania ich od producenta z tego względu, że oni są bardzo specyficzni i tylko po francusku ogarniają rzeczywistość, więc muszę niestety zdać się tylko na moją "ulubioną" hurtownię, która zawsze twierdzi, że załatwi a później nic nie ma :/ takie błędne koło. Hurricane nie wyrobię się w tym roku, mam już przygotowane zamówienie z Fruit Punch i Pack'oLa więc wezmę Ci go też btw, ale jakby to powiedzieć, Atmos w grudniu zgarnął całą pulę :(


Mam już tracking od Atmos Laba i jest napisane: Estimated Delivery Date December, 19 2018 - By End of Day
Mam nadzieję, że na przyszły tydzień już wróci King bo sami mają obsuwy i jest tragedia z nimi.
Halo jak już pisałem, pobijają rekordy.

No i kolejna opowieść dla poszukiwaczy baz Extra Pure i o tym jak stracić cały dzień na walkę z UPS:
Zamówiłem oczywiście bazy od Extra Pure no i miały przyjść w dwóch częściach. Tak więc pierwsza dzisiaj rano przybyła ale nie było paczki z numerem 2/2. Zagadka się wyjaśniła jak zadzwonił drugi kurier z UPS, że czeka z paczką pod tym samym adresem co mój, tylko różnica byłą taka, że zamiast Pniewy wpisali Poznań. Na pierwszej zauważyłem ten sam błąd a jednak dotarła do mnie a druga no cóż. Możliwe, że po milionie zabiegów z mojej strony rano dotrze i uda mi się uzupełnić braki. Komentarz od Extra Pure, którzy spaprali robotę - "lol". A niby grudzień to miesiąc pełen cudów...

PS. Rano dzwonie do Halo, chyba jednak mocno przegięli...
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874608
Tak jest, zgadza się 24,90 :) W końcu wrzuciłem w zapowiedzi w nocy z poniedziałku na wtorek :)

Aha i HALO w końcu dojedzie na poniedziałek.
W kwestii Halo i tematów "okołohalowych" (?) wrzucę jutro późnym wieczorem info, ale na razie siedzę cicho i nic nie mówię, tylko dodam, że jest to kwestia stycznia, ale bez obaw, nic nie zniknie, wręcz przeciwnie. Jedynie czuję pewien zawód i rozczarowanie w pewnej kwestii, no ale cóż :)

W razie czego jutro, tzn. w piątek 14/12 od 15 do nocy nie będzie ze mną kontaktu. Wszystkie paczki ruszą w drogę klasycznie więc bez obaw, jedynie fakt, że ze względu na zaproszenie przez agencję muzyczną muszę jutro stawić się ze swoimi gratami gitarowymi i odegrać swoje na scenie pozbawia mnie możliwości kontaktu :) Ale bez obaw, wrócę w nocy to będę już dostępny i postaram się wrzucić info o Halo.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1878238
Czy jest możliwość wprowadzenia do oferty aromatów od Flavour Art?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1878567
No to elegancko :) już wiem który sklep będzie moim ulubionym :beer:
By venres
#1878650
Żeby obniżyć koszty zamiast oryginalnie rozlewanych FA można ściągnąć Arte Italiano (FA w innych butelkach), dostępne są w UK :-) Pisałem też z Wayne'm z DIYorDIE (ma swoje koncentraty) i jest zainteresowany wprowadzeniem ich na nasz rynek :-) Myśle że warto się tym zainteresować.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1878712
@venres Dzięki za info :) Przyda się na przyszłość. Z DIYorDIE obadam temat, ale najpierw muszę doprowadzić do ładu i składu braki zanim zacznę znów kombinować, bo nie ukrywam, dość sporo premier się odbyło ostatnio i jak widać, za tydzień kolejne premiery będą miały miejsce. Później przystopuje znów i pewnie na wiosnę znów będę się rozglądał za czymś pompatycznym :)
Awatar użytkownika
By Dementor
#1880152
Witam serdecznie...

Jako, że strasznie nie lubię podawać miliona swoich danych w sklepach intjernetowych włącznie z rozmiarem swoich skarpetek to miałbym parę pytań, gdyż szukajka nic nie znalazła na ten temat :D . a tak na poważnie:

1. czy jest możliwy odbiór osobisty w Poznaniu lub okolicach?
2. czy jest możliwość wysyłki do paczkomatu? (nie aktualne już, znalazłem, że można)
3. czy jest możliwość płatność blikiem?
4. czy w ofercie są również premixy "Halo' (tytoniówki)

Z góry dziękuje za odpowiedź!


EDYCJA:
ok, przebrnąłem częściowo przez zamówienie, pkt2 nie aktualny, jest taka możliwość, super :) , ale niestety do płatności nie doszedłem ponieważ konieczne jest zaakceptowanie "Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi i podporządkuję się im bezwarunkowo." , ale niestety po kliknięciu w "(Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)" pojawia się tylko "Lorem ipsum..." ... No cóż, nie mogę się podporządkowywać bezwarunkowo czemuś in blanco :beer: , raz już zrobiłem mówiąc "tak" pewnego słonecznego dnia i skończyłem z gpsem na palcu *BOR*
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1880157
A dzień dobry @Dementor , że tak zażartuję :)
Warunki wyświetliły się jako Lorem ... Hmmm dziwne, bo były, widocznie coś skopałem i nie tam gdzie powinny być wklepałem. Muszę to odszukać i naprawić :) Dzięki za info!

Odpowiedzi na pytania:
ad. 1 Odbiory osobiste - Pniewy, ul. Wroniecka 13a, w Poznaniu jest zarejestrowana działalność, miejscem są Pniewy, tak więc wyprawa 50 km :) Teoretycznie jestem w Poznaniu czasem, ale to wtedy trzeba mnie gdzieś ścigać, bo tak szybko jak się pojawiam tak szybko uciekam. Szkoda mi trochę życia już na stanie w korkach, choć w środy późnym popołudniem najczęściej krążę w okolicach Grunwaldu i Rynku Łazarskiego (róg Kasprzaka i Hetmańskiej mam salę prób więc tam najdłużej przesiaduję i najłatwiej mnie dorwać :D )
ad. 2 To już jest wiadome, nawet można zrobić zamówienie mejlowo a co poniektórzy bardzo starej daty i telefonicznie robią, da się? Da :)
ad. 3 Poprzez PayU jest taka opcja, oddzielnie nie funkcjonuje u mnie,
ad. 4 Nie, premixami się nie zajmuję, tylko aromaty.

I to tak ogólnie ujmując bez zbędnego gadania i rozwlekania tematu :drinkb

EDIT. Warunki już naprawiłem :) Nie zapisało się wówczas to co miało stąd traktat Cycerona pojawiał się w tym miejscu. Dzięki raz jeszcze za zwrócenie uwagi :beer:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1881073
@Dementor Nie ma problemu :) W razie czego zatem proszę pisać na mejla lub dzwonić, będziemy kombinować dalej :)

@HamsterJack Hahaha, wiedziałem, miałem przeczucie! Ogólnie absynt czerwonokrwisty kisi się u mnie nadal. Dam mu jeszcze pokwitnąć kilka dni i robię wlewy :) No i dobrze, że przypomniałeś o DV. Szczerze mówiąc temat ciągnę już od marca zeszłego roku i chyba czas jednak zasiąść do niego w końcu, wszak chodzi nam tu tylko o ten jeden jedyny aromat! Z pozdrowieniami :monkey:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1881115
vapelab.pl pisze: ...
@HamsterJack Hahaha, wiedziałem, miałem przeczucie! Ogólnie absynt czerwonokrwisty kisi się u mnie nadal. Dam mu jeszcze pokwitnąć kilka dni i robię wlewy :) No i dobrze, że przypomniałeś o DV. Szczerze mówiąc temat ciągnę już od marca zeszłego roku i chyba czas jednak zasiąść do niego w końcu, wszak chodzi nam tu tylko o ten jeden jedyny aromat! Z pozdrowieniami :monkey:


No może o dwa... Jakby się ten absynt czerwony jak cegła sprawdził, to może dwa...?

Pozdrawialskim
HJ
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1882724
Tak więc pokrótce, gdyż zniknąłem na parę dni :)
Flavour Art - jestem w kontakcie, zobaczymy jaką ofertę mi przedstawią. Najśmieszniejsze jest to, że na Europę północną ogólnie rzecz ujmując rozmawia się nie z Włochami ale ze... Szwedami :lol:

A teraz moje małe marzenie, które już od roku planuję wprowadzić. Chciałbym zdążyć przed brexitem, bo kto go tam wie co Angole wymyślą - Decadent Vapors - info wkrótce :)

Zamówienie Atmos Laba przesunąłem na koniec lutego. Niestety państwowa służba zdrowia jak i comiesięczny podatek zdrowotny (a żadna tam składka - podatek) jak zwykle okazał się niezwykle pomocny i musiałem skorzystać jednak z pomocy "prywaciarza". Ja to i tak bym odleżał swoje, ale to jednak córka tym razem złapała jakieś cholerstwo, więc no cóż...

Dampfliony - przyszły tydzień / Bazy Extra Pure - przyszły tydzień (jeśli się wyrobią z wysyłką albo znów nie odwalą takiej szopki jak ostatnio, bo to było nawet zabawne - czyli jak wysłać paczkę złożoną z dwóch części na tę samą ulicę ale w dwóch różnych miastach) / eCigHellas plus nowy Camel od Joyetecha - poniedziałek...

Muszę poprosić moderatora niebawem o zrobienie porządku w moim wątku, bo nie wiem już gdzie co pisać, więc wypadało by zrobić tu jakiś "remont".

A w kwestii remontu - pewnie gdzieś w marcu lub kwietniu zniknę na dwa dni w tygodniu z powodu remontu, który będę musiał wykonać, żeby dalej jakoś pracować :) Miejsce mi się kończy, biurko ledwo się trzyma, muszę wywalić jarzeniówkę w magazynku z towarem, bo co chwilę jest jakiś problem ze starterami i strzelają jak chore, ogólnie zamówić kontener i wywalić połowę mebli, które za śrubki się brało ze szrotu od Niemca. Tak więc absolutna radość z mojej strony.

Pozdrawiam!
Piotr
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1882871
Cześć i czołem @lesstro :)
Odpowiadając na pierwszą część pytania dotyczącą włoskich NETów - jak je pierwszy raz zobaczyłem to mi serce zaczęło pukać w rytmie cha cha :) Temat podrzucił mi @berto już jakiś czas temu. Ja je nadal obserwuję. Jak już sytuacja się wyklaruje rozpoczynam kampanię celem ich ściągnięcia. Sądząc jednak po cenie myślę, że skupimy się tutaj na małym "stocku", gdyż jest to produkt raczej już dla totalnych wariatów w kwestii tytoniowych aromatów. Pewnie i tak się na końcu okaże, że pierwszego dnia jakby się pojawiły to nie ostanie się ani jedna sztuka :monkey: Tak więc akurat je mam na liście priorytetów i o to możesz być spokojny.
Odpowiadając na drugą część pytania: Jakoś przed Świętami zaplątał się od nich mejl u mnie z napisem concentrates czy coś takiego. Tutaj również ręce zaczęły mi się trząść przed otworzeniem go, w sumie z niedowierzaniem, że w końcu nastał ten dzień. No cóż, znów były to liquidy. Oni chyba faktycznie nie rozróżniają co jest co. Kiedy z nimi pisałem to używałem wszystkich znaczeń jakie dotyczą aromatów i zapewniali mnie, że tak tak, wiedzą o co chodzi. Aromatów do dzisiaj nie sklepali, rynek polski ich też ogólnie nie interesuje zbytnio. Żyją swoim amerykańskim snem i myślę, że aromatów do szczęścia nie potrzebują w swojej ofercie, przynajmniej takie mam wrażenie. Zatem na chwilę obecną uważam, że temat jest zamknięty / umarł śmiercią naturalną. Czy mi szkoda? Owszem, jak cholera, bo już sobie wyobrażałem litry Castle Longa w cenie ich 30tki :( Ale, jeśli cokolwiek się ruszy, stanie się cud, to możesz być pewny (jak i wszyscy pozostali), że od razu daję znać, tak samo jak wtedy, kiedy pojawiło się światełko nadziei :)
By lesstro
#1882979
Fajnie, że nie jestem osamotniony w marzeniach. Chociaż te "tabakiery" będą, jak napisałeś, dla maniaków, to tak do końca sam nie jestem przekonany, że o to właśnie chodzi i całe życie na nie czekałem. No cóż chyba trzeba spróbować i samemu wyciągnąć wnioski. A dodatkowo namierzyłem tez italiańską markę BLENDFEEL. Wygląda kusząco?
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1883083
@lesstro Oczywiście, że w tej kwestii nie jesteś sam. Szczerze mówiąc to prawie 50% sprzedanych aromatów dotyczy jednak tytoni i sporo osób też nie udziela się na forum, tylko kontaktuje poza forum :) Ogólnie dziwie się, że nasz rynek zdominowany został jednak przez owocowe etc. Ogólnie też myślałem, że tendencję się zmieniły, ale już mi to przeszło. Blendfeela nigdy nie znałem, ogólnie pierwsze słyszę. Dodałem sobie do zakładek ich stronę i wieczorem przejrzę co tam jest. Ale podsumowując - w kwestii NETów i tym tematem zajmę się od razu jak sobie zabezpieczę zamówienia z Wielkiej Brytanii, gdyż został ostatni miesiąc a później nikt nie wie co się stanie :monkey:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1913657
pHarel2403 pisze:Czy jest możliwość wprowadzenia do oferty aromatów od Flavour Art?


Ponawiam pytanie dotyczące aromatów FA.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.