EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dobble
#1870427
Być może to wina rzeczywiście waty, robiłem to pierwszy raz aczkolwiek oglądałem poradniki na yt i paski podobne wyciąłem.
Używam grzałki która była w zestawie tj. 0.27ohma (4 zwoje). Aktualnie mam ustawione 55 wat ale dawałem schodziłem też w dół. Przy 45 też jest to syczenie ale dużo mniejsze.
Liquid: Virtus Premix Camel Flowers 80ml (70/30) + baza optymalna 40ml (60/40)
By Dobble
#1870670
Miałem dzisiaj kilka podejść z układaniem waty, raz lepiej raz gorzej ale cały czas to nie jest to. Zastanawiam się czy nie mam przypadkiem problemu z transportem liquidu? Tzn. na pewno tylko jak go rozwiązać?
A co myślicie o tym moim liquidzie tj. Virtus Premix Camel Flowers 80ml (70/30) + baza optymalna 40ml (60/40)? Może on jest winowajcą i jest zbyt gęsty? Lepiej 50/50?
By Dobble
#1874339
Wracam po kilku dniach. W miarę już ogarniam to nakładanie waty, także z tym nie mam problemu.
Pojawił się natomiast nowy. Kupiłem gotowe grzałki DIY Obrazek
Niestety ale te grzałki są po prostu za duże. Przy zamontowaniu jednej miałem problem z domknięciem góry RBA :/ I do was pytanie, jakie gotowe grzałki możecie polecić które wejdą do tej bazy RBA?

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.