EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Envin
#1874017
Witam, mam nadziejże, że nie bd się złościć jeżeli zadam kilka pytań ponieważ nie za bardzo umiem jeszcze poradzić sobie z tym sprzętem. Przeczytałem temat "Parowniki RBA dla początkujących" ale mimo wszystko miał bym jeszcze kilka pytań. Na początku myślę, że warto wspomnieć o tym, że wcześniej używałem Volish Alpha i generalnie najbardziej " smakowało " mi wapowanie na grzałce 0.3 ohm, gdy używałem grzałki 0.5-0.6 dym był taki hmm bezpłciowy niby chmurka ładna itp ale nie było takiego jakby to określić kopa który był podczas używania grzałki 0.3 ohm. I chmurzenie na 0.3 było że tak powiem sycące wystarczyło mi zaciągnąć się 3-5 razy. A no i dodam, że zaciągam się od razu do płuc. Od momentu jak kupiłem tego boxa z tym atomizerem mam taki sam problem jak na volish z grzałką 0.6 czyli dymi ładnie ale nie ma tak jakby mocy. Grzałkę wykrywa mi mod że mam 0,69 ohm. Moc testowałem od 18 do 25W przy czym PRZY 25W mam już napięcie ok 4.2v. Co zrobić teraz żeby był ten kop.. Czy to jest kwestia jak w volish zastosować grzałkę żeby miała ok 0.3 ohm czy tu jest kwestia parametrów??
#1874160
Nie wiem dokładnie z czego itp jest grzałka dostałem 4 szt. Do zakupionego zestawu od sprzedawcy. A faktycznie podniesienie mocy troszkę pomogło ale dalej nie jest to to czego bym chciał. A apropo grzalek to żeby było ok to jaki drut najlepiej kupić i wg jaka grzalke zrobić tj. Ile zwojów i jaka średnica widziałem apke do liczenia tego wszystkiego ale jeszcze niezbyt ogarniam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.