EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By M1ck3yx1000
#1873613
Witam. Ostatnio zakupiłem premixa firmy Go Bears, smak - Limeberry. Jest to mój pierwszy premix i jestem pod wielkim zaskoczeniem. Chociaż mam pewne obawy co do tego na ile taki premix mi starczy, bo jak zauważyłem zalewam dużo częściej niż liquidy.
Paliłem podczas swojej przygody z e-papierosami wiele liquidów, zagranicznych oraz Polskich, żaden mi tak nie smakował jak premix Limeberry. Co sądzicie na temat firmy Go Bears? Paliliście jakieś inne premixy od nich? Polecacie coś? A może premixy jakiejś innej firmy są bardziej warte uwagi niż tej? Jestem bardzo ciekawy waszej opinii i spostrzeżeń na temat premixów.
Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873614
Palę drewnem, szkoda mi liquidów a premixy za drogie na opał.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873615
Najpierw przegląda się forum, czy taki temat przypadkiem już nie został założony: go-bears-premixy-t119228.html

M1ck3yx1000 pisze:Paliliście jakieś inne premixy od nich?

Tu się nic nie pali :evil: Wapujesz, inhalujesz page/leksykon
By M1ck3yx1000
#1873617
Zostałem zmieszany z błotem, świetne przyjęcie nowej osoby na forum jestem mile zaskoczony. Dziękuję za wspaniałe rady :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By zuczek
#1873618
Pali się ogień, papierosy, tytoń w fajce, ...

To forum nie dotyczy >> PALENIA << ale użytkowania e-papierosów, w których ten szkodliwy efekt został wyeliminowany. W e-papierosach odparowujesz, wapujesz, inhalujesz, ... ALE NIE PALISZ ani NIE SPALASZ !!! To wyrazy passe, na które społeczność jest mocno wyczulona.

Zwrócili uwagę i pomogli. Kolega bulit73 dołączył link do właściwego tematu.

Nie ma co stroić focha :)
By M1ck3yx1000
#1873619
zuczek pisze:Pali się ogień, papierosy, tytoń w fajce, ...

To forum nie dotyczy >> PALENIA << ale użytkowania e-papierosów, w których ten szkodliwy efekt został wyeliminowany. W e-papierosach odparowujesz, wapujesz, inhalujesz, ... ALE NIE PALISZ ani NIE SPALASZ !!! To wyrazy passe, na które społeczność jest mocno wyczulona.

Zwrócili uwagę i pomogli. Kolega bulit73 dołączył link do właściwego tematu.

Nie ma co stroić focha :)
Nie stroje focha ;) To, że ktoś jest na to wyczulony nie znaczy, że ma prawo nowego użytkownika od razu zniechęcać do forum. Myślcie trochę ludzie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By M1ck3yx1000
#1873620
Zwykłe pytanie na dany temat - oczekuje odpowiedzi na dany temat. Nie czepiania się słowa, czy pouczania mnie jak mam pisać, no halo.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873622
M1ck3yx1000 pisze:Zostałem zmieszany z błotem, świetne przyjęcie nowej osoby na forum

Z błotem to zostaniesz zmieszany za chwilę.
Zarejestrowałeś się na forum, więc zaakceptowałeś jego Regulamin. Na pewno go nie przeczytałeś. Dobra rada. Zapoznaj się z nim i zacznij do niego stosować.
By M1ck3yx1000
#1873623
bulit73 pisze:
M1ck3yx1000 pisze:Zostałem zmieszany z błotem, świetne przyjęcie nowej osoby na forum

Z błotem to zostaniesz zmieszany za chwilę.
Zarejestrowałeś się na forum, więc zaakceptowałeś jego Regulamin. Na pewno go nie przeczytałeś. Dobra rada. Zapoznaj się z nim i zacznij do niego stosować.
Strach się bać.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By zuczek
#1873625
Nie stroje focha ;) To, że ktoś jest na to wyczulony nie znaczy, że ma prawo nowego użytkownika od razu zniechęcać do forum. Myślcie trochę ludzie.


Przesadzasz.

Mylisz żartobliwe podejście, traktowanie po swojsku z nieuprzejmością. Forum jeszcze nie raz Ci się przyda i ludzie pomogą. Nie warto od "nowości" antagonizować ... :beer:
By M1ck3yx1000
#1873626
zuczek pisze:
Nie stroje focha ;) To, że ktoś jest na to wyczulony nie znaczy, że ma prawo nowego użytkownika od razu zniechęcać do forum. Myślcie trochę ludzie.


Przesadzasz.

Mylisz żartobliwe podejście, traktowanie po swojsku z nieuprzejmością. Forum jeszcze nie raz Ci się przyda i ludzie pomogą. Nie warto od "nowości" antagonizować ...
Nie wyczułem tutaj żartu. A na forum na pewno jest wiele osób które znają się na rzeczy, więc jeden nieprzyjemny pan x mniej, nie zaszkodzi. A ja z błotem siebie mieszać nie dam, taki już jestem.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1873627
Zacznijmy od tego, że premiks nie jest produktem do użytku. To półprodukt do którego należy dodać odpowiednią ilość odpowiedniej bazy i dopiero stworzyć z niego liquid. Chciałeś błysnąć, a już na start popełniasz żenujący błąd...
By M1ck3yx1000
#1873629
Krasnal45 pisze:Zacznijmy od tego, że premiks nie jest produktem do użytku. To półprodukt do którego należy dodać odpowiednią ilość odpowiedniej bazy i dopiero stworzyć z niego liquid. Chciałeś błysnąć, a już na start popełniasz żenujący błąd...
Myślisz, że nie wiem tego, że trzeba dodać bazę? Po pierwsze nie chciałem zabłysnąć - to było zwykle pytanie, chyba forum jest od tego żeby pytania zadawać, co nie? Po drugie gdzie popełniłem błąd? Zacytuj.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1873630
@M1ck3yx1000
No popatrz jak ten świat jest dziwacznie urządzony.
Zżyta ekipa składająca się z tysięcy forumowiczów ma się dostosowywać do świeżaka, który w nosie ma obowiązujące zasady, z regulaminem na czele i poczucie własnej wartości na poziomie stonki ziemniaczanej tuż przed wykopkami.
Straszne! Jakieś wynaturzenie społeczne po prostu :lol:
By Krasnal45
#1873631
M1ck3yx1000 pisze:Jest to mój pierwszy premix i jestem pod wielkim zaskoczeniem. Chociaż mam pewne obawy co do tego na ile taki premix mi starczy, bo jak zauważyłem zalewam dużo częściej niż liquidy.

Dla mnie to oczywiste, że mylisz pojęcia :mrgreen:
By M1ck3yx1000
#1873632
Krasnal45 pisze:
M1ck3yx1000 pisze:Jest to mój pierwszy premix i jestem pod wielkim zaskoczeniem. Chociaż mam pewne obawy co do tego na ile taki premix mi starczy, bo jak zauważyłem zalewam dużo częściej niż liquidy.

Dla mnie to oczywiste, że mylisz pojęcia :mrgreen:
To, że premiksa zalewam częściej niż liquid to myślenie pojęć? Aha.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By M1ck3yx1000
#1873634
Timi pisze:@M1ck3yx1000
No popatrz jak ten świat jest dziwacznie urządzony.
Zżyta ekipa składająca się z tysięcy forumowiczów ma się dostosowywać do świeżaka, który w nosie ma obowiązujące zasady, z regulaminem na czele i poczucie własnej wartości na poziomie stonki ziemniaczanej tuż przed wykopkami.
Straszne! Jakieś wynaturzenie społeczne po prostu
Człowieku ja tylko zadałem pytanie...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1873635
Naprawdę, zanim stworzysz następnego żenującego posta, przeczytaj jednak regulamin tego forum, bo za chwilę będziesz miał kontakt z moderatorem. Przypominam, że pod regulaminem się podpisałeś...
Awatar użytkownika
By Timi
#1873637
M1ck3yx1000 pisze:]Człowieku ja tylko zadałem pytanie...

Nie tylko, ale to temat bardziej na forum gimnazjalnych psychologów :zakrecony

Rada ode mnie.
Zacznij jeszcze raz. Tym razem grzecznie, kulturalnie i sympatycznie. W innym wypadku będziesz tu traktowany jako persona non grata.
By M1ck3yx1000
#1873638
Timi pisze:
M1ck3yx1000 pisze:]Człowieku ja tylko zadałem pytanie...

Nie tylko, ale to temat bardziej na forum gimnazjalnych psychologów :zakrecony

Rada ode mnie.
Zacznij jeszcze raz. Tym razem grzecznie, kulturalnie i sympatycznie. W innym wypadku będziesz tu traktowany jako persona non grata.
Czy ja w swoim poście okazałem brak kultury? Agresję? Atakowałem kogoś? Bez sens.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1873639
M1ck3yx1000 pisze:Czy ja w swoim poście okazałem brak kultury? Agresję? Atakowałem kogoś? Bez sens.

Na takie dictum pozostaje jedynie zakończenie dysputy :( *BYE*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1873640
No tak, jakby tego delikatnie nie ująć...
pacnąć tu kogoś, hę? *BOR*

Nie uważacie, że dwa zacytowane poniżej posty zawierają już wszystko o czym nowy kolega wiedzieć powinien? :roll:

bulit73 pisze:Najpierw przegląda się forum, czy taki temat przypadkiem już nie został założony: go-bears-premixy-t119228.html

M1ck3yx1000 pisze:Paliliście jakieś inne premixy od nich?

Tu się nic nie pali :evil: Wapujesz, inhalujesz page/leksykon



zuczek pisze:Pali się ogień, papierosy, tytoń w fajce, ...

To forum nie dotyczy >> PALENIA << ale użytkowania e-papierosów, w których ten szkodliwy efekt został wyeliminowany. W e-papierosach odparowujesz, wapujesz, inhalujesz, ... ALE NIE PALISZ ani NIE SPALASZ !!! To wyrazy passe, na które społeczność jest mocno wyczulona.

Zwrócili uwagę i pomogli. Kolega bulit73 dołączył link do właściwego tematu.

Nie ma co stroić focha :)



Wątek zamykam, bo ani on przyszłościowy (nie dublujemy tematów), ani słodki.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.