EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By cdsmarcin
W związku, że na zgubiłem swój sprzęt - Kangertech Subox Mini poszukuję jakiegoś godnego następcy. Smalę liquidy 10-12mg, bardziej chodzi o zaspokojenie głodu nikotynowego niż o popisówkę chmurą na dzielni :) Liquidy mieszam sam i raczej to się nie zmieni.

Poniżej kilka punktów, jakie powinien spełniać:
- nie pasuje mi vapowanie bezpośrednio do płuc w związku z czym nie musi mieć ogromnego przepływu powietrza (ustnik również mógłby być mały)
- grzałki do tej pory kręciłem sam z reguły na 1.5 ohm, fajnie by było jakby taka możliwość istniała w danym parowniku choć nie musi
- jeśli już nie będzie możliwości samodzielnego kręcenia grzałek to muszą być one łatwo dostępne
- zależy mi na sporej baterii, może być 18650, bo zostały z poprzedniego
- odpada noszenie cegły w kieszeni, więc boxy wielkości pustaka mnie nie interesują

Zauważyłem, że rynek diametralnie się zmienił od mojego ostatniego zakupu w związku z tym proszę Was o pomoc.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Jeśli chcesz sobie sprzęt przed zakupem pomacać, to w edymie Tesla WYE 85W + Ares RTA.
O ile zasilanie jest dobre, to jeśli jesteś skłonny kupić atomizer bez pomacania (a nawet z drugiej ręki), to znajdziesz lepsze. U mnie numerem jeden jest Siren v2.
By cdsmarcin
Całkiem spoko zestaw, jednak może jakieś zasilanie niemalowane? Z doświadczenia wolę malowań unikać, bo po kilku miesiącach sprzęt wygląda jakbym go po asfalcie za autem ciągał... Co do macania to nie koniecznie muszę, jakby był jakiś dobry sprzęt z drugiej ręki też mogę się skusić. Poza tym celowałem bardziej w okolice 200 zł - w tym budżecie da się coś znaleźć z czego będę zadowolony?
By luksand
Witam. Miałem przez 3 lata suboxa mini. Po dwóch tygodniach zdrapalem farbę z aluminium bo zdzierała się niemiłosiernie. Teraz zakupiłem Teslę wye 200w, jest wykonana z wysokogatunkowego plastyku i nie mam mowy i zdzieraniu i ubytkach lakieru. To samo dotyczy wye 85. Ten sam materiał. Materiał wykonania super. Pozdrawiam. Obadaj Teslę.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
Podpisuję się pod kolegą @luksand oburącz, jako, że oba wyjce goszczą u mnie od końcówki sierpnia. Wymiany nie planuję w najbliższym czasie, bo swoje robią całkiem nieźle.
Może przy ciężkiej pracy fizycznej sugerowałbym coś innego, aczkolwiek i tu nie jestem pewien, czy by zawiodły (sam wolę nie sprawdzać :D).
Ogólnie Tesle są fajne. W większości z nich siedzi taka sama elektronika, więc czego nie wybierzesz, nie będzie to wybór zły (jeśli lubisz duże klocki, możesz zainteresować się Punkiem i XT). Całkiem przyjemny sprzęt w swoim budżecie.
By cdsmarcin
Nie ukrywam, że zastanawiam się, aby z BOXa zrezygnować, jednak chyba nie ma alternatywy. Tesla WYE85W + Ares RTA będą w połączeniu większe od suboxa mini?

Obecnie użytkuję Volish ALPHA, który miał w zapasie kolega i jakoś daje radę, jednakże jak dla mnie zbyt mała pojemność parownika. Wymiarami jest ok. Tak jak pisałem wyżej nie musi być z wymienną baterią np. 18650, choć może. Na zakup gotowych grzałek też mógłbym się skusić, chociaż powinny być ogólnodostępne.

Widzę, że Tesla i Ares w Chinach wychodzą całkiem rozsądnie, jednakże raczej nie mam zbyt czasu na oczekiwanie przesyłki, tymbardziej, że idą święta i ruch Chiny -> Polska jest wzmożony, a paczki pewnie będą miały spore opóźnienia.
By Maskota
Tak o e-dym. O 90zł może i tak. Ale ryzykujesz utrate paczki i jeszcze dopłacenie do tego Oczywiście jest ryzyko jest zabawa, możesz próbować. Jak będziesz zamawiał z chin, to zamów również hcigara vt200, sam nie mam odwagi a z chęcią bym kupił;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By cdsmarcin
Ostatecznie zakupiłem polecany zestaw Tesla WYE 85W + Ares RTA, domówiłem też polecane akusy od kolegi woytazo, bo na laptopówkach które mam obecnie wyżej niż 12,5W nie podkręcam, a dla grzałki 1.7 ohm do tej pory wystarczało :)
Co do samego sprzętu to faktycznie Tesla to fajny mały i zgrabny boxik, wykonanie świetne i nie będzie problemu ze zdzieraniem farby, bo wykonany jest z tworzywa. Odnośnie parownika to trochę szkoda, że edym posiada tylko wersję 2ml, wolałbym tą większą.
Narazie ukręciłem jedną grzałkę i już widzę że zabawa zaczyna się od nowa, bo para jest zimna i jakoś nie czuję kopa nikotynowego, ale metodą prób i błędów dojdę do ideału.
Podsumowując dzięki koledzy za polecenie sprzętu

Siemka mam problem x powyższym modem gdyż z jednej[…]

Dzisiaj krótko i wrzucam tylko zajawkę :) Jestem w[…]

Atmos Lab - czyli kolejny temat rzeka...

https://image.ibb.co/dHwxip/ATMOS-LOG[…]

Nowy, lepszy e -papieros

Witam, obecnie pale smok priv v8 kit i chciałbym […]