EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Dobranoc! Dobry wieczór?
Pojawiłem się klasycznie na początku grudnia, z poślizgiem, gdyż nie wiedziałem czy zaczynać temat, bo wszyscy są przejęci pojawieniem się Atmos Labów :)
Ale jak już zostałem przekonany, że tradycja jest tradycją, no to zaczynamy!

Pseudonim TRAWNIK12 - tak tak, działa i ma się dobrze :) A Ci, którzy nie wiedzą, to proszę stosować to w miejscu przeznaczonym dla kodów rabatowych.

Na początku krótka lista nowości, które nie dotyczą głównej linii partii:
Obrazek
-> butelki Chubby Gorilla o pojemności 120 ml w końcu wracają na stan! Hurra! Tym razem dla odmiany znów przeźroczyste :)
-> sok z nietoperza od Vampire Vape, czyli wiele nieokreślonych owoców zmieszanych z anyżowochłodzikoidalnym miksem :)
-> Full Moon - Sky - jak nazwa wskazuje "bez kolorantów" - nie będę opisywał obrazka bo widać cóż to jest :monkey:

Prócz tego wracają Detonation Drip i oczywiście bez ichniego sernika. Jak zwykle go nie upolowałem :?

No i teraz mam małą wpadkę, bo owszem zamówiłem Atmos Laby, ba! Chyba nawet wszystkie mi się udało z listy wciągnąć a jeśli nie wszystkie to 90% Waszych propozycji. Ale właśnie... wpadka :lol: Otóż pomyliłem camela z cynamonem, bo nazwa jest zbliżona, więc fanów cynamonu przepraszam i niebawem naprawię swój błąd :roll: Na usprawiedliwienie dodam, że na panelu zamówień mam tylko nazwy a obrazków niet...

Tak więc obrazek powie fanom więcej niż tysiąc słów a szczegóły już bardzo niebawem w sklepie (muszę usiąść, wprowadzić do sklepu, opisać jakoś na nową modłę etc.). Przewidywany termin dostawy na chwilę obecną to przyszły czwartek? 13? TRZYNASTEGO!? Dobrze, że chociaż nie piątek 8) Ale proszę datę traktować teoretycznie, może być dzień później, dzień wcześniej itd.

Co do pozostałych opcji - będę uzupełniać z czasem, dzisiaj znajomy mi przypomniał, że miałem wziąć jeszcze figę, coś tam jeszcze,
no mam porozrzucane prośby na FB, na mejlu itd.

Obrazek

No i na sam koniec radosna opowieść, która z jednej strony mnie bawi a z drugiej doprowadziła do kryzysu foliowego :)
Jak to zwykle bywa, zamówiłem w tej samej firmie co zawsze folię bąbelkową, całą belkę 1x100 metrów. Nasza ukochana poczta
coś długo ją słała (akcja rozgrywa się zaraz po mojej obrazie na nową umowę z pocztą więc to tylko przelało czarę goryczy), miał być kurier ekspress (widać, że nie tylko mnie dopadły chore stawki na tę usługę) no ale jednak 7 dni to coś długo. Tak więc pewnego poniedziałkowego czy wtorkowego ranka, czyli bardzo świeża sprawa, przyszedł lekko upośledzony karton o wymiarach na oko 50x30x30. Jako, że potrafię logicznie łączyć fakty i zapewne każdy w takiej sytuacji logicznie potrafiłby to wykonać zastanowiłem się, jak to jest możliwe, że cała rolka folii która zajmuje całą tylną kanapę w Skodzie zmieściła się do tak małego i słodkiego kartonika. Zanim przeczytałem protokół otworzyłem paczkę a mym oczom ukazał się kawał zwiniętej folii którą chyba ktoś zębami odgryzał. Zastanawiające? To teraz gwóźdź programu :lol:
Protokół stwierdzał, że karton w którym przewożone było zamówienie uległ pęknięciu. Komisyjnie postanowili sprawdzić czy nie zaginęła zawartość i uwaga!!! Nic nie znaleźli :lol: :lol: :lol: W protokole jest napisane, że jest "brak zawartości i sama folia bąbelkowa", którą postanowili mi przesłać i mam dalej rozważać co z tym fantem zrobić :monkey: Więc szanowna komisja zapewne rozerwała całą cholerną belkę folii w poszukiwaniu skarbu a tu nic. Śmiać się czy płakać?

Z poważaniem!
Pjoter (tak, teraz awansowałem na bohatera memów, więc można zwracać się per Pjoter)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Krótkie informacje co się dzieje z czym:
-> Halo zamówiłem 26 listopada, nadal nie przyszło. Kiedy będzie? Tym razem wersja jest taka, że w tym tygodniu... ech...
-> Atmosy - nadal czekam, bo są już zamówione jak wiecie,
-> King Tobacco - ślad się urwał mimo że zgłosiłem się by wyprodukowali kolejną partię, najwyżej będę dzwonił jak się nie odezwą do czwartku,
-> bazy ExtraPure powinny być jutro, tzn. w środę.

Chyba czas ugotować sobie wiadro melisy :monkey:
Vaptio 50w solo 2-3000mah

Czy opłaca się go kupić I czy będzie dobry na sta[…]

Ładowarka

Nie mam tyle kasy żeby kupować jakieś wypasione ła[…]

Jaki atomizer do GX 350

Witam. Od ponad roku użytkuje Smoka GX350 z atomi[…]

Ijust 3 szybko pada

Witam kilka dni temu zakupiłem ijusta 3. I jest z[…]