EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Karo0o
#1872960
Cześć, jako że to mój pierwszy post, chciał bym od razu przywitać wszystkich. Bardzo dobre forum z wieloma informacjami, niestety ani w tym dziale, ani w dziale modów nie znalazłem podobnego tematu stąd ten post. Zmieniam wysłużonego Volish Alpha na box'a. Po analizie forum padło na Tesla Punk 220W, teraz zostało dopasować parownik, lecz nie mogę znaleźć idealnego w Polskich sklepach. Zależy mi aby to był parownik RDTA z pojemnością minimum 4 ml. Po poszukiwaniach znalazłem Supreme lub Supreme V2. Niestety nie mogę go znaleźć nigdzie do kupienia w Polsce (boję się że zza granicy przyjdzie podrobiony lub nie przyjdzie wcale ;) ). Tu rodzi się pytanie, ktoś ma może na sprzedaż jakiegoś Supreme? Ewentualnie polecicie coś fajnego do tego zasilania? Zależy mi na dobrym smaku i przyzwoitej chmurze. Z góry dziękuje za pomoc ;) Pozdrawiam Karol
Awatar użytkownika
By bulit73
#1872961
Karo0o pisze:. Po poszukiwaniach znalazłem Supreme lub Supreme V2. Niestety nie mogę go znaleźć nigdzie do kupienia w Polsce. Tu rodzi się pytanie, ktoś ma może na sprzedaż jakiegoś Supreme?

Daj ogłoszenie w dziale "Kupię".
Awatar użytkownika
By bulit73
#1872965
Karo0o pisze:Dodałem, dzięki za wskazówkę ;)

Możesz jeszcze przejrzeć dział "Sprzedam", choć nie wydaje mi się, że był ostatnio wystawiany.
By Karo0o
#1872966
Patrzyłem przy okazji dodawania posta w dziale "kupie". Niestety nie ma :/ Może z własnego doświadczenia polecacie jakiś parownik RDTA? Chciał bym sprawić sobie prezent pod choinkę, lecz nie wiem który wybrać :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873109
Karo0o pisze: Może z własnego doświadczenia polecacie jakiś parownik RDTA?

RDTA to nie moja bajka. Przejrzyj sobie dział. Jest tam kilka opisanych: atomizery-f404.html
By Karo0o
#1873255
Na bazarku pojawi się Aromamizer i postanowiłem go kupić ;) Mam nadzieje że będzie dobrze służył. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;) Temat do zamknięcia.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.