EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By PucH2
#1872987
Pitolisz @Krasnal45 , jeden aku używa a drugi się w tym samym czasie ładuje. Gorący przewód między akusami to tylko by nie wypadł jeden z akusów bez wiedzy projektanta układu :lol:
By Maskota
#1873021
Krasnal45 pisze:Ten moduł ładowania sie do tego układu nie nadaje. Jest do pojedynczego akumulatora. Tu jest potrzebny moduł z balancerem.
Racja. Nie pomyslalem ze nie ma balansera. Tak czy inaczej schemat dopiero teraz jest wlasciwy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1873026
Skroc przedluzacz o 10cm

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Nie wiem po co komplikujesz sobie zycie. Kupiles modul ladowania za 15zl zamiast koszyk na aku za 8zl. Teraz musisz kupic drugi modul za ktory mialbys najprostsza ladowarke. No po co no?
By Krasnal45
#1873027
Daruj sobie ten moduł ładowania, bo to generalnie nie najlepszy pomysł. Zrób tak jak Ci @Maskota pisze. Koszyk na akusy i zewnętrzna ładowarka. Oszczędność miejsca, wygoda, bezpieczeństwo, a i akusy będą Ci za to wdzięczne.
By Maskota
#1873040
Dobra poprawie się;D czasem pisze na szybko i tak mi wygodniej, chociaż wiem że już dłuższy czas piszę bez polskich

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1873043
Ale u mnie jedynym powodem jest leń;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Też nie mam polskiej klawiatury w lapku. Jeśli windows polski to da się ustawić polskie znaki i przełączać pomiędzy
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.