EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Łewap
#1870686
Witam,chce zakupic GeekVape Aegis oraz posiadam atomizer Ello Durro,co myslicie o tym połączeniu na początek? Pózniej chcę kupić coś na własne grzałki jednak do tego chciałbym podejść na spokojnie i zastanawiam się czy jest sens kupować "na dwa razy"
By Maskota
#1870687
Na Aegisa jaki czajnik wkręcisz taki zadziała. Co do kupna na dwa razy to nie ma sensu, od razu bierz parownik na własne grzałki skoro i tak o tym myślisz, im szybciej tym lepiej i przedewszystkim taniej dla Ciebie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Łewap
#1870688
Z tym na pewno się zgodze,jednak chodzi głównie o mój poziom wiedzy
By Maskota
#1870689
Ale tutaj każdy zaczynał z minimalnym poziomem wiedzy:) na YT znajdziesz porady jak ukręcić grzałke pod dany parownik. Wszystko jest w necie wystarczy chwila wolnego czasu żeby poszukac

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870690
Łewap pisze:Z tym na pewno się zgodze,jednak chodzi głównie o mój poziom wiedzy


Są takie parowniki, że trzeba posiadać ogromną wiedzę żeby zepsuć setup. :D
By Maskota
#1870691
SuwMar pisze:
Łewap pisze:Z tym na pewno się zgodze,jednak chodzi głównie o mój poziom wiedzy


Są takie parowniki, że trzeba posiadać ogromną wiedzę żeby zepsuć setup. :D
Ja od zakupu kv5 do dziś nie potrafie zrobić setupu żeby mi pociekł tak jak robił to Merlin mtl przy pierwszym starciu

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Łewap
#1870692
SuwMar pisze:
Łewap pisze:Z tym na pewno się zgodze,jednak chodzi głównie o mój poziom wiedzy


Są takie parowniki, że trzeba posiadać ogromną wiedzę żeby zepsuć setup. :D


A czy możesz doradzić jakiś parownik? Czy to już osobny temat? W moim Ello Duro zastanowiło mnie że w internecie nawet ciężko znaleść coś na jego temat i zacząłem się zastawiać czy po prostu ie nadaje się do niczego innego niż IJust :D
By Maskota
#1870694
A wapujesz dopłucnie czy dopaszczowo jak analogi?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Łewap
#1870696
Maskota pisze:A wapujesz dopłucnie czy dopaszczowo jak analogi?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Dopłucnie
By Maskota
#1870698
A to musi się wypowiedzieć ktoś obeznany w temacie DL. Ja używam parowników dopaszczowych chociaż czasami z k5 zaciągam dopłucnie. Merlin mtl ma bardzo uniwersalne ustawienie i chociaż z nazwy jest dopaszczowcem, śmiało można go ustawić pod płuco. Musisz poczekać na opinie innych

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1870699
SuwMar pisze:
Łewap pisze:Z tym na pewno się zgodze,jednak chodzi głównie o mój poziom wiedzy


Są takie parowniki, że trzeba posiadać ogromną wiedzę żeby zepsuć setup. :D


Zgadza się. Najwygodniejsze i najprostsze będą baniaczki z górnym dopływem powietrza. W większości trudno coś zrobić totalnie nie tak, a jeśli już nawet uda się taki manewr, to nie pociekną. Pod to zasilanie raczej jednogrzałkowce. Wystarczy zdecydowanie do aplikacji nikotyny i niezłego smaku, a nie trzeba się za dużo bawić. Intake, Solomon 2, Engine Nano, Horus, Zeus (choć o nim pisują, że nie smaczy za dobrze - tego akurat nie testowałem)... Ewentualnie takie, w których możesz wybrać pomiędzy 1 i 2 grzałkami - bardzo chwalony Juggerknot czy Dead Rabbit. Tylko testować :D

Maskota pisze:A wapujesz dopłucnie czy dopaszczowo jak analogi?

A tu akurat bywają różne szkoły. Ja leciałem śmierdziuchy na DL. Nawet "awaryjne" cygaretki, zakopane gdzieś w szafce na czarną godzinę :D
By Maskota
#1870702
[/quote]
Maskota pisze:A wapujesz dopłucnie czy dopaszczowo jak analogi?

A tu akurat bywają różne szkoły. Ja leciałem śmierdziuchy na DL. Nawet "awaryjne" cygaretki, zakopane gdzieś w szafce na czarną godzinę :D[/quote]

Osobiscie raz próbowałem palić w ten sposób, i chociaż sam nie byłbym w stanie palić tak anlogow to podziwiam ludzi którzy to robią

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Łewap
#1870712
Dzięki wielkie za pomoc,jednak jestem zmuszony spytać o jakieś sprawdzone strony na ktorej mógłbym te cuda znaleść? Bo widze ze na E dymie nic z trgo nie ma a ze wzgledu na stacjonarny sklep na miejscu tylko tam robiłem do tej pory zakupy 
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870713
Łewap pisze:Dzięki wielkie za pomoc,jednak jestem zmuszony spytać o jakieś sprawdzone strony na ktorej mógłbym te cuda znaleść? Bo widze ze na E dymie nic z trgo nie ma a ze wzgledu na stacjonarny sklep na miejscu tylko tam robiłem do tej pory zakupy 


Popatrz na naszym bazarku.
By Łewap
#1872772
Witam,po raz kolejny jestem zmuszony prosić o poradę gdyż wujek google nie wiele mi wytłumaczył :/
Posiadam jak wyżej pisałemGeekVape Aegis oraz atomizer Ello Duro i zastanawia mnie ile wat jest bezpieczne dla mojej grzałki? Czy któryś z trybów kontroli temperatury coś da,czy są one tylko dla użytkowników "własnych grzałek" ? Wapuje 6mg/ml na 40/43 watach lecz myślę że 50W najbardziej by mnie satysfakcjonowało. Na grzałce jest napisane 50-100W
Nie wiem czy dobrze wybrałem temat,ale nie chciałem zakładać nowego
By Krasnal45
#1872890
Pytanie:
Łewap pisze: zastanawia mnie ile wat jest bezpieczne dla mojej grzałki?

Odpowiedź:
Łewap pisze: Na grzałce jest napisane 50-100W

Tryby kontroli temperatury są przeznaczone dla grzałek z odpowiednich materiałów. Nikiel=Ni, Tytan=Ti, Stal nierdzewna=SS. Jeżeli grzałka jest z Kanthalu bądź chromonikieliny (Ni80), używamy tylko i wyłącznie trybu Power.
By Łewap
#1872915
Krasnal45 pisze:Pytanie:
Łewap pisze: zastanawia mnie ile wat jest bezpieczne dla mojej grzałki?

Odpowiedź:
Łewap pisze: Na grzałce jest napisane 50-100W

Tryby kontroli temperatury są przeznaczone dla grzałek z odpowiednich materiałów. Nikiel=Ni, Tytan=Ti, Stal nierdzewna=SS. Jeżeli grzałka jest z Kanthalu bądź chromonikieliny (Ni80), używamy tylko i wyłącznie trybu Power.


Rozumiem ze taka grzałka do Ello Duro wykonana jest właśnie z takiego Kanthalu lub Ni80? Bo w m.in w materiały się zagłebiłem lecz nie znalazłem w jaki mógłbym podpiąć takową grzałkę.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.