EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By LSkiper
#1871332
Mam 2 problemy z siriuskiem kupionym ok. pół roku temu.

Pierwszy z nich to problem z przyciskiem - Sam przycisk jest ok, działa, ale raz na jakiś czas kiedy puszczę przycisk, mod nadal podaje prąd na grzałkę. (Akurat mnie to bardziej irytuje niż przeszkadza bo na codzień używam TCR.)

Drugi problem, już poważniejszy: Podczas montażu grzałki na zablokowanym modzie kiedy drutem dotknę słupka w limitlessie pojawiają się iskry. Troszkę już mnie to zaniepokoiło, ale po zamontowaniu grzałki wszystko chodzi i nie ma problemu z działaniem. Na Kylinie parę dni temu tego problemu nie zauważyłem przy montażu, ale na dniach spróbuję o ile mi rąk nie urwie :?

Setup to rzeczony Sirius 200w, Limitless Plus używany zamiennie z Kylinem mini i 2x Sony VTC6

EDIT: Pierwszy problem rozwiązany, wystarczyło wgrać aktualizację softu, jednak drugi problem jak najbardziej aktualny.
By LSkiper
#1879369
Problem rozwiązany: powodem były wadliwe akumulatory. Dla ciekawskich: po jakimś czasie w obu vtc6 poziom energii spadł do 0% i nie dało się ich już odratować. Kupiłem Samsungi 30Q i box działa bez zarzutu.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.