EPF
Nasze własne produkcje
By matix35v
#1870808
Witam niedawno zepsula mi sie bateria eGo w atomizer to kangertech t2 1.8 ohma i wymyśliłem tak
Kabelek z koncowka usb kabelki drugiego konca podlaczone do atomizera. A ta wtyczke wpinam do powerbanka na kabelku mam przycisk powerban ma
Natezenie 1A ( maksymalne)
Prad wyjsciowy 5v
Pojemnosc 4000mAh

Czy to jest bezpieczne? Jesli nie to dlaczego co sie stanie jak zabezpieczyc

Dobry pomysl?

Ja tylko tym wieczorem sobie powapuje tak z 5 buchow okolo
Obrazek

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By matix35v
#1870814
Czyli ze co to jest niebezpieczne wybuchnie?
Cinmar pisze:Wiesz chociaż czym jest prąd rozładowywania i wydajność prądowa?
To jest po prostu głupie.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870815
Hahahaha wiekszej partyzantki nie widziałem;D bezpiecznie to będzie jak będziesz tym wapowal z dala od domowników. Szkoda byłoby zrobić komus krzywde jak odpalisz nie grzalke w tym MODZIE a Akusa w powerbanku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By matix35v
#1870816
Ja podlaczylem pod atomizer kabelek z koncowka usb i atomizer przykleilem do powerbanks kabelek ma na sobie przycisk i wtyczke usb wpinam docpowerbanka na czas palenia a jak nieuzywamvgo to odpinam albo na czas ladowania i laduje sie jak zwykly powerbank

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870818
Maskota pisze:Hahahaha wiekszej partyzantki nie widziałem;D bezpiecznie to będzie jak będziesz tym wapowal z dala od domowników. Szkoda byłoby zrobić komus krzywde jak odpalisz nie grzalke w tym MODZIE a Akusa w powerbanku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Już niedługo Sylwester :lol:
By matix35v
#1870819
Maskota pisze:Hahahaha wiekszej partyzantki nie widziałem;D bezpiecznie to będzie jak będziesz tym wapowal z dala od domowników. Szkoda byłoby zrobić komus krzywde jak odpalisz nie grzalke w tym MODZIE a Akusa w powerbanku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Jak ten akus się zapali

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870820
On sie nie zapali. On Ci eksploduje w łapie;) tak jak sugeruje SuwMar poczekaj z wapowaniem do sylwestra

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By matix35v
#1870822
Jak palilem to nic sie nie dzialo ale mozna to jakos zabezpieczyć?
Maskota pisze:On sie nie zapali. On Ci eksploduje w łapie;) tak jak sugeruje SuwMar poczekaj z wapowaniem do sylwestra

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1870824
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!
Nie wierzę, w to co widzę....
:palm
By Maskota
#1870826
Kupic nowa. Taniej Ci wyjdzie niz leki przeciwbólowe na szyta łape albo co gorsza urwane paluchy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Rozumiesz czlowieku ze do ep potrzebne sa akusy ok 20amper a twoj w tym powerbanku ma maksymalnie 2A?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, 10:37 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
By matix35v
#1870827
Maskota pisze:Kupic nowa. Taniej Ci wyjdzie niz leki przeciwbólowe na szyta łape albo co gorsza urwane paluchy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Mozna to zamowic ta baterie przez internet?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870830
Do "dziadmoda" proponuje zakupić przy wapowaniu taki oto zestaw:
Obrazek
By matix35v
#1870831
Nie mam bana
Maskota pisze:A masz bana na google?


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870832
Hahaha SuwMar drogi autorze jak nie masz bana na google yo poszukaj w nich bateri swojego atomka:D na gwint egonowaty sa przynajmniej 3 rozne w edymie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By matix35v
#1870833
Maskota pisze:Hahaha SuwMar drogi autorze jak nie masz bana na google yo poszukaj w nich bateri swojego atomka:D na gwint egonowaty sa przynajmniej 3 rozne w edymie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Czyli rozumiem ze moge sobie zamówić tak? A cos bylo dwa lata temu o zakazie sprzedazy epapierosow na internecie z dostawą do domu a to dotyczy tez części?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1870838
@Maskota po nagrodę Darwina nigdy nie jest za późno, więc nie pytaj :D
@matix35v,aż przykro się robi próbując zrozumieć Twój tok "rozumowania".
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870839
Straszycie chłopaka. Przetwornica w tym pwerbanku to o,8A. Do zamontowanego atomizera w sam raz a nawet za dużo. W wersji rozbieralnej ten powerbank jest na dowolne aku 18650. Wersje nierozbieralne mają jakiś tam złom z odzysku niewiele mający mAh.

Pomysł nie nowy i wielokrotnie na forum prezentowany. Jadnak takiego hejtu nigdy nie doświadczył. No cóż sami chowacie bezwartościowe pokolenie.
By matix35v
#1870840
Czyli moge sobie spokojnie palic jak pale nic sie nie dzieje mam przycisk na kabellu zamontowalem powerbank da sie rozebrac i tam jest ta bateria 18650 czyli ze nie wybuchnie? A i na czas nieuzywania ladowania ta styczka usb od atomizera jest wypieta wiec laduje sie jako zwykly powerbank?


PucH2 pisze:Straszycie chłopaka. Przetwornica w tym pwerbanku to o,8A. Do zamontowanego atomizera w sam raz a nawet za dużo. W wersji rozbieralnej ten powerbank jest na dowolne aku 18650. Wersje nierozbieralne mają jakiś tam złom z odzysku niewiele mający mAh.

Pomysł nie nowy i wielokrotnie na forum prezentowany. Jadnak takiego hejtu nigdy nie doświadczył. No cóż sami chowacie bezwartościowe pokolenie.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, 11:18 przez matix35v, łącznie zmieniany 1 raz.
By matix35v
#1870842
Placac 25 zl za baterie wolalbym kupic coś lepszego okolo 100 zl jakis epapieros np smok vape pen 22 ale jak da sie zrobić żeby tem dziala to czemu nie
Maskota pisze:Tak zaoszczedz 25zl kieszonkowego i pal dowoli

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870844
To tak zrob a nie lataj z czyms takim. Szkoda ze na forum gfzie negowany jest wszelkiego rodzaju syf typu ajdzasty i smoki Stary Wyga pcha do przodu takie... ulegały:)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870845
Nie wybuchnie bo przetwornica na to nie pozwoli, i ulegnie awarii. Akus warto wymienić bo 4000mah to bajka. A jak to w bajkach bywa nigdy nie wiadomo co tam chińczyk wpakował i jak stary to akus jest.
By matix35v
#1870846
PucH2 pisze:Nie wybuchnie bo przetwornica na to nie pozwoli, i ulegnie awarii. Akus warto wymienić bo 4000mah to bajka. A jak to w bajkach bywa nigdy nie wiadomo co tam chińczyk wpakował i jak stary to akus jest.
Aha ale na tym obecnie moge sobie bezproblemowo palic i nic sie nie stanie

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870850
Jak nie zmienisz parametrów grzałki atomizera będącego na wskazanej focie to nic złego się nie wydarzy. Co najwyżej grzałki ci szybciej ulegną destrukcji.
By matix35v
#1870851
Aha dziekuje
PucH2 pisze:Jak nie zmienisz parametrów grzałki atomizera będącego na wskazanej focie to nic złego się nie wydarzy. Co najwyżej grzałki ci szybciej ulegną destrukcji.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870858
@matix35v Na PW nie odpowiadam na tak głupie pytania. Odpowiedzi padły w wątku. Warto się trochę doszkolić bo z takim podejściem do tematu daleko nie zajdziesz. Pomogłem ogarnąć lecz dalsza droga leży w twym rozwoju. Po PW przychylam się do większości. Nie bierz się za to czego nie rozumiesz. Naprawdę nie jestem dobry wujek.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870860
Jednak jak szukasz inspiracji to w warunkach partyzanckich z tego korzystałem.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.