EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By JanZ
#1870736
Witam
Można coś wykombinować, by akusy 18650 od efesta, button top, zmieściły się w smoku alienie 220W ?
Kupując nie zauważyłem, że bieguny mogą być płaskie, a teraz mam mały problem, bo szkoda marnować jakieś 70 zł ;)

Z góry dziękuje !
Awatar użytkownika
By PucH2
#1870737
Zamienić się z kimś z forum i po problemie. Można zdjąć koszulką i usunąć cycek. Jest osobno. Dać nową koszulkę. Jednak opcja pierwsza najbardziej bezstresowa jak dupy pytaniami nie będziesz zawracał na PW ludziom.
By JanZ
#1870779
Jesteś w stanie zlinkować jakis poradnik jak zdjąć ten cypelek ? Koszulkę już zdjąłem ale boje się ze coś popsuje to nie robię na sile : p

//edit

po zdjęciu plastikowej koszulki, spróbowałem precyzyjnymi kombinerkami oderwać ten cypel, zaiskrzyło się i poleciał dym :x
podejrzewam, ze stało tak się ponieważ zetknąłem jakimś cudem 2 bieguny ze sobą, zostawię to i poczekam na odpowiedz :)
By Krasnal45
#1870800
JanZ pisze:Jesteś w stanie zlinkować jakis poradnik jak zdjąć ten cypelek ? Koszulkę już zdjąłem ale boje się ze coś popsuje to nie robię na sile : p

//edit

po zdjęciu plastikowej koszulki, spróbowałem precyzyjnymi kombinerkami oderwać ten cypel, zaiskrzyło się i poleciał dym :x
podejrzewam, ze stało tak się ponieważ zetknąłem jakimś cudem 2 bieguny ze sobą, zostawię to i poczekam na odpowiedz :)

Już popsułeś. Jeżeli nie jesteś elektrykiem/elektronikiem, nie masz w tym temacie pojęcia a cenisz sobie jeszcze palce i oczy, to owiń to ogniwo dokładnie jakąś taśmą izolacyjną i zanieś do punktu utylizacji baterii. Porada kolegi @PucH2 nie jest dla Ciebie ani dla większości waperów i nie powinien jej był tu wstawiać.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870802
JanZ pisze:
po zdjęciu plastikowej koszulki, spróbowałem precyzyjnymi kombinerkami oderwać ten cypel, zaiskrzyło się i poleciał dym :x
podejrzewam, ze stało tak się ponieważ zetknąłem jakimś cudem 2 bieguny ze sobą, zostawię to i poczekam na odpowiedz :)


Przypomina mi to pewną historię, gdzie klient znalazł pocisk moździerzowy, wkręcił go w imadło i chciał przeciąć brzeszczotem.
Różnica jest taka, że nie miał tyle szczęścia co TY.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.