EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hsaks
#1870601
Witam dzisiaj spalila mi się Elektronika w Alienie
Po wyjęciu akusy nie były nagrzane ani nie smierdzialy
Czy Do nowego Boxa muszę kupić od razu nowe akusy czy te nie są uszkodzone i mogę je używać
Dopóki nie zbiorę pieniędzy na nowe
Dodam że są to Samsungi
Awatar użytkownika
By mister67
#1870615
A ile kolego masz lat, że musisz zbierać na nowe akumulatory ? Kieszonkowe za małe ? Koszt dwóch akusów re-sprzedam-wysoko-pr-dowe-sony-vtc5a-35a-2-6ah-16z-wysy-ka-max-8-t128063.html to raptem 3 paczki fajek analogowych.
To forum jest dla osób pełnoletnich, byłych palaczy śmierdzieli.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1870616
mister67 pisze:A ile kolego masz lat, że musisz zbierać na nowe akumulatory ? Kieszonkowe za małe ? Koszt dwóch akusów re-sprzedam-wysoko-pr-dowe-sony-vtc5a-35a-2-6ah-16z-wysy-ka-max-8-t128063.html to raptem 3 paczki fajek analogowych.
To forum jest dla osób pełnoletnich, byłych palaczy śmierdzieli.

Ja na dzień dzisiejszy też bym musiał zbierać na nowe akusy. Czyli to znaczy że jestem niepełnoletni i 10 lat temu matka mnie oszukała że już skończyłem 18 lat? :cry:
Awatar użytkownika
By mister67
#1870619
kangaroo pisze:Ja na dzień dzisiejszy też bym musiał zbierać na nowe akusy. Czyli to znaczy że jestem niepełnoletni i 10 lat temu matka mnie oszukała że już skończyłem 18 lat? :cry:


Nie wiem, nie było mnie przy Twoim poczęciu i późniejszych narodzinach ;)
Nie popadaj w paranoję, jeśli pracujesz i zarabiasz to co to jest 40 zeta na nowe akusy ? Jakbyś dalej jarał szlugi to bez problemu znalazłbyś taką kwotę aby zakupić trzy ramki fajek. Nie rozumiem Cię kompletnie.
By Hsaks
#1870620
To nie moja wina że pensja nie jest na tyle duża żeby ten tydzień przed wydać sobie 40 złotych
Mówiąc zebrać miałem na myśli poczekać poprostu do następnej a pytanie brzmiało czy przez ten okres czasu mógłbym używać tych
Nie każdy ma idealną pensje i konto bankowe ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1870623
Hsaks pisze:Czy Do nowego Boxa muszę kupić od razu nowe akusy czy te nie są uszkodzone i mogę je używać
Dopóki nie zbiorę pieniędzy na nowe

Jeżeli z nimi jest wszystko w porządku, możesz je używać. A jeżeli są jeszcze w miarę wydolne, to zakup nowych może poczekać.
Awatar użytkownika
By mister67
#1870628
Hsaks pisze:To nie moja wina że pensja nie jest na tyle duża żeby ten tydzień przed wydać sobie 40 złotych
Mówiąc zebrać miałem na myśli poczekać poprostu do następnej a pytanie brzmiało czy przez ten okres czasu mógłbym używać tych
Nie każdy ma idealną pensje i konto bankowe ;)


Bardziej mi chodziło o to, że wpadłeś na forum a nie napisałeś nic o sobie, jak długo paliłeś i ile dziennie. Wiek w profilu również nieuzupełniony. Biorąc powyższe pod uwagę potraktowałem Cię jak typowego gimbazę, który za kieszonkowe kupił od kolegi z klasy Aliena z TFV8 aby na przerwach szpanować chmurami ;). Co do akusów, jak napisał @bulit73 , jeśli wyglądają OK to używaj dalej, dobrze by było sprawdzić miernikiem czy dają napięcie lub chociażby włożyć do ładowarki i zobaczyć co i jak.
Co do pensji i konta, wiadomo bywa różnie. Ale jak trwałem w nałogu palenia na papierosy zawsze kasa musiała być, bo to właśnie był nałóg ;).
By Hsaks
#1870642
Hah Faktycznie zapomniałem Uzupełnić z Braku czasu jak tylko znajdę chwilę to się tym zajmę :)
Udało mi się sprawdzić i Dają napięcie więc raczej powinno wszystko działać.
Tfv8 Już jakiś czas nie posiadam Obecnie używam Limitlesaa Rdta
Dziękuję więc za pomoc i przepraszam za nieporozumienia ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.