EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By DarkRiters
#1870269
Witam posiadam boxa, Smok X-Pro m65 i mam z nim problem.
Box działa jedynie do 25w jak daje wyżej to nie pali się i wyświetla się napis x-pro.
Jak bateria trochę spadnie powiedźmy do 90% to już nie mogę palić na 25w tylko muszę zmniejszyć do np 24w itd.
Bateria jak i atomizer/ grzałka zostały na nowo zakupione lecz jest ten sam problem. Grzałka ma przepustowość 30-100w i 0,5oma.
Co mam zrobić jak to naprawić?
Awatar użytkownika
By mister67
#1870273
Z tego co widzę jego max moc to 36 W jedynie. Jakbyś trochę pogłówkował i wykazał się inwencją własną po wpisaniu w Google "Smok X-Pro m65" drugi link prowadzi do pewnej recenzji. A oto cytat z niej :

"Konstruktorzy Smoka popełnili pewien bardzo istotny błąd w konstrukcji M65, który jest obecny również w wersji 2.0. Klapka stykowa, która zamyka obwód z akumulatorem jest chromowana – spadki napięcia gwarantowane.

Jeśli chcecie się ich pozbyć – złapcie za papier ścierny i zeszlifujcie chrom z tej części klapki zamykającej obwód z akumulatorem (dolnej), która dotyka bieguna akusa. Pierścień, który jest kontaktem też możecie wyszlifować – wyjdzie to tylko na dobre.

Zdjęcie obok przedstawia to z użyciem pilnika – nie ma znaczenia czy użyjecie właśnie pilnika czy też papieru ściernego. Chrom zejdzie bez większych problemów, a spadki obetniecie znacząco. Obecnie w wersji 2.0 i tak są mało wyczuwalne, ale to zawsze coś co można poprawić

Druga dobra rada – sprawdźcie jak dokręciliście śrubki od klapki akumulatorów/czy macie wszystkie i dobrze trzymają – do dzisiaj Smok obcina moc jeśli akumulator źle kontaktuje, i to jest moim zdaniem dobra rzecz. Dobrze dokręcone śrubki zapewnią wam bezproblemowe i mniej spadkowe wapowanie
."

Myślenie ma przyszłość, to nie boli :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mister67
#1870276
DarkRiters pisze:...zetrzeć jak karzą. :)


I popracuj nad ortografią
karać = karze
kazać = każe
I uzupełnij dane, ile masz lat ? Wstydzisz się bo jesteś za stary czy się boisz bo niepełnoletni ?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.