EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By LubiePiwo
#1870052
Witam , dziś zakupiłem epapierosa Volish Alpha mam z nim taki problem że przy zaciąganiu wydobywająca się z niego mgiełka jest bardzo gorąca dosłownie parzy w zęby , gardło przy próbie dłuższego zaciągnięcia , to jakaś wada fabryczna czy to przez ten krotki ustnik ? Zmiana liquidu na liquid innej firmy nic nie daje , wcześniej używałem taniego P1 i takich problemów nie miałem. Zastanawiam się nad zwrotem myślicie że sie zgodzą ? ps ten papieros dosłownie pije liquid 2h i z poziomu max zostało 50%
Awatar użytkownika
By Timi
#1870064
Tak to jest jak się kupuje pseudo sprzęt na wysepkach ESW.
Za mniejsze pieniądze w normalnym sklepie waperskim (nie mówiąc o porządnym) kupiłbyś sprzęt, który nie sprawia problemów.
By Maskota
#1870067
Skoro nie miałeś takiego problemu na P1 to do niego wróć, albo.. najlepiej zmień sprzęt. Oddać możesz, jedynie co to bedziesz musiał kupić do niego grzałke która zużyłeś. Miałem to samo przy alpha mini, z tym że ja oddawałem bo na 3 egzemplarze które brałem do domu we wszystkich trzech blokował sie fire i grzał dopoki go nie odklikałem. Taka konstrukcja guzika który rogiem poprostu blokował sie o rurke

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
By ziooloo
#1870072
A nie chodzi tu o sposób uzycia? Na P1 zaciaga sie MTL a alpha to juz DTL?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By LubiePiwo
#1870073
Myślałem że ja używam pseudo, P1 zakupiony na stacji paliw za 70 zł :D w sumie to nie mam do niego zastrzeżeń no chmurka by mogła być trochę większa właśnie go pale , drugiego kupiłem po to by mieć jeden na zapas. Wydając 200zł oczekiwałem że sprzęt będzie w miarę dobrej jakości , pujdę go zwrócić ewentualnie zastanawiam się nad dopłatą 50zł i zamianą na smoka z regulacją napięcia, dzięki za pomoc :beer:
By ziooloo
#1870074
LubiePiwo pisze:Myślałem że ja używam pseudo, P1 zakupiony na stacji paliw za 70 zł :D w sumie to nie mam do niego zastrzeżeń no chmurka by mogła być trochę większa właśnie go pale , drugiego kupiłem po to by mieć jeden na zapas. Wydając 200zł oczekiwałem że sprzęt będzie w miarę dobrej jakości , pujdę go zwrócić ewentualnie zastanawiam się nad dopłatą 50zł i zamianą na smoka z regulacją napięcia, dzięki za pomoc
Spróbuj zaciagnac sie bezposrwdnio do płuc wtedy bedzie ok

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870075
Ze smokami tez bym sobie dal spokoj. Jest duzo lepszego sprzetu za ta kase

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
By LubiePiwo
#1870077
ziooloo pisze:A nie chodzi tu o sposób uzycia? Na P1 zaciaga sie MTL a alpha to juz DTL?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Nie ewidentnie jest to wina temperatury lub budowy tego papierosa , zrobiłem mały eksperyment zwinąłem kartke w rulon i włożyłem w ustnik tak by go przedłużyć i machnąłem kilka chmurek , gdyby ustnik był dłuższy para zdążyła by sie schłodzić , na dodatek zauważyłem kolejną wadę posmak liquidu w ustach a przy 2 epapierosach zalanych tym samym płynem mam porównanie szajs i tyle , w tym esw oprócz smoka to nie ma na co za bardzo zamienić więc raczej poproszę o zwrot pieniędzy.
By Maskota
#1870078
Zobacz sobie w edymie znajdziesz tam dobry sprzet

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1870180
Smoki są bardzo awaryjne, a na wysepce przepłacasz wszystko 2 x.
W e-dymie masz fajnego, solidnego, wręcz pancernego boxa pt. Aegis.
Jak chcesz coś delikatniejszego, to jest nieśmiertelne Pico.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.