EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By bucek
#1869895
Siema, próbował już ktoś z was aromatu Jungle Wave (by Full Moon) - Purple Sunrise? Widziałem na forum, że ktoś miał ale z jabłkiem dlatego piszę tutaj.
Ostatnio skusiłem się go kupić i jak go powąchałem to nawet nie przypominał mi winogrona pachniał jak jakiś syrop pomyślałem sobie okej może w smaku będzie lepiej lecz w smaku jeszcze gorszy niż w zapachu.
Co dziwne jeszcze na początku ten aromat był fioletowo/różowy około godziny później był już zielony a teraz nie jestem w stanie określić tego koloru.
Do 100ml bazy 6mg VG 70% PG 30% wlałem 10ml tego aromatu i leży już dobry tydzień. Trafiłem na jakiś felerny aromat czy on po prostu taki jest?
Jak ma to pomóc to palone było to na dragu z kylinem mini :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869896
bucek pisze:Trafiłem na jakiś felerny aromat czy on po prostu taki jest?

W aromacie są barwniki, dlatego tak się zachowuje.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869897
bulit73 pisze:
bucek pisze:Trafiłem na jakiś felerny aromat czy on po prostu taki jest?

W aromacie są barwniki, dlatego tak się zachowuje.

... i mikroelementy oraz pierwiastki śladowe.
By Velixar
#1870130
Kupiłem Full moon purple czyli winogrona z jabłkiem. Zrobilem z tego setkę dolewając do bazy 70/30 plus dwa shoty 50/50. Na początku był zachwyt, pyszny liquid! Smak taki zupełnie inny niż te z naszego rynku. A potem przyszło rozczarowanie. W mojej ocenie liquid szybko się "starzeje" czyli traci walory smakowe. Może tylko ja tak mam, ale wyrażam tu moją prywatną opinię. Ale to co absolutnie dyskwalifikuje ten liquid to to, co robi z grzałkami i watą. Masakra. Syf jakiego dawno nie widziałem. Na grzałce tona nagaru przy drugim baniaku!! Nie wiem, chyba aby cieszyć się smakiem tego liquidu, trzeba by wymieniać i watę i grzałkę z każdym zalaniem oraz rozrabiać aromat na butelki 20ml. Dodam, że nie wapuję "dwa dni z dzisiejszym" i mam co nieco rozeznania.
Wapowałem głównie na klonie NarBa na zwykłym round build, na fused claptonach, na staple. I za każdym razem to samo.
By Kubaasss
#1885696
Dokładnie po Fullmoonach szybko zbiera się nagar na grzałce (aromat pink), ja wymieniałem wate co 2-3 dni + czyszczenie grzalki w zależności od ilosci palenia. Powiem tak aromat bardzo dobry i smaczny, słodki ale i tak bym nie polecił właśnie za ten nagar na grzalce
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.