EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Shevu
#1835886
Dzień dobry!
Mam problem z aktualizacją świeżo zakupionego Evica Primo Mini. Program do aktualizacji (najnowszy, ściągnięty z oficjalnej strony Joytech http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=234) nie rozpoznaje podłączonego urządzenia (Device name: Unknow Device). Próbowałem zaktualizować również na innym komputerze i niższych wersjach programu, niestety efekt taki sam. Używam oryginalnego kabla który był w zestawie z baterią.
Bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc. :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1835887
Brak ci sterownika USB. Zaktualizuj lub ściągnij z strony producenta zasilania.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1835889
dzidexx pisze:Kabel w zestawie może być tylko do ładowania.
Sprawdź inny.

Pierdy piszesz i wprowadzasz ludzi w błąd. Przy kablu tylko do ładowania komputer nie zareaguje żadnym komunikatem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1835892
Na systemach operacyjnych się znasz jak na kablach.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1835896
Raczej należy wykluczyć taki stan rzeczy, choć nigdy nie wiadomo. Taki sam komunikat uzyskasz gdy zabrudzona jest wtyczka lub gniazdo. Niekiedy winda wpisze w rejestr krzaki i wtedy z tego portu USB nie wykryje urządzenia. Trzeba próbować innych. Na dużej części hubów też są problemy z wykrywaniem urządzeń. Warunkiem szukania innych przyczyn jest sprawny i czysty kabel jak i gniazda USB. Niezmiernie rzadko ale USB potrafi napsuć krwi, szczególnie że wiadomo że innym działa urządzenie poprawnie.
By Szympans
#1835901
Jak nie rozpoznaje urządzenia to raczej brakuje drivera do urządzenia w os.
Proponuje usunąć "driver" z managera urządzenień. potem zainstalować oprogramwoanie zresetowac pc i dopiero podlaczyć item
Awatar użytkownika
By Pesio
#1835904
Ja ostatnio próbowałem podpiąć chyba na 5ciu różnych kablach 2 różne isticki i nic, dopiero oryginał od boxa z yihi zadziałał. Ale widział tylko jednego isticka, drugiego w ogóle, a i ten pierwszy się co chwile sam rozłączał. Kilka ruchów kabelkiem w gnieździe i na chwilę było.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By radoslavo30
#1836313
Witam,

U mnie również występuje taki problem jak u kolegi @Shevu
Mój OS to macOS High Sierra, lecz również próbowałem na WIN10 bez skutku dodam, że testowałem około 6 kabli USB w tym ten z zestawu i lipa.
Około 18 udałem się do ESW (bo tam kupowałem) po wymianę na inny, wymienili przyjechałem podpinam i znów to samo.
Czy jest to możliwe, że ESW sprzedaje klony dlatego oprogramowanie firmowe nie rozpoznaje urządzenia?
Dziękuje za wszelką pomoc i sugestie
By Kielbik
#1869599
Witam, mam ten sam problem, eVic Primo Mini, oryginalny kabel z zestawu, sprzęt kupiony w ESmoking World, raz wymieniony i dalej to samo ,,Unknown Device''. Udało się komuś rozwiązać problem?

Pozdrawiam
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.