EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mikesz13
#1869333
Witam, ostatnio kupiłem sobie Ijusta3. Na początku było super, smak, zapach liquidu wszystko super. Vapowałem z przyjemnością, po kilku dniach fajka zaczęła mi bulgotać, stracił smak dymek i gościu w vape shopie powiedział że grzałka była do wyrzucenia, typ w vape shopie powiedział mi że te fabryczne z natury są słabe, zamontowałem sobie w domu nową kupioną (napis na grzałce 40-90W, 0,15 Oma). Od momentu gdy nowa grzałka jest w epapierosie praktycznie nie czuje smaku liquidu, czuje tylko lekki zapach... nie spalenizny ale takiego typowego kapcia(bardzo lekko go czuć) Wiecie jak temu zaradzić?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869335
Mikesz13 pisze:typ w vape shopie powiedział mi że te fabryczne z natury są słabe,

I prawdę Ci powiedział :mrgreen: To masowa produkcja i ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Mikesz13 pisze: Wiecie jak temu zaradzić?

Możesz spróbować, "pogmerać" igłą watkę, w środku grzałki.
By Krasnal45
#1869352
Mniej więcej. Jak napełnisz baniak liquidem, to odstaw go jeszcze na 10 minut żeby wszystko dobrze nasiąkło, ze dwa, trzy razy pociągnij bez włączania i dopiero używaj.
By Krasnal45
#1869377
Mikesz13 pisze:Jest chyba jeszcze gorzej niż wcześniej, teraz słychać jeszcze jakieś skwierczenie :?

Akurat odgłosy delikatnego skwierczenia grzałki, to najpiękniejsza muzyka dla uszu wapera :mrgreen: . To odgłos prawidłowej jej pracy.
By Mikesz13
#1869379
Wróciłem właśnie z vape shopu, w którym powiedzieli mi że wlałem zbyt słodki liquid i coś tam się popsuło z tym. Nie wiedziałem że vapowanie jest takie skomplikowane, to wlewaj, tego nie wlewaj, nie za dużo, ale i nie za mało. Więcej z tym chyba ti ti ti, tiiii niż vapowania.


Przetłumaczono.D.
By Krasnal45
#1869381
Jasne, nie ma to jak analogi *1st* :lol:
Wróciłem właśnie z vape shopu, w którym powiedzieli mi że wlałem zbyt słodki liquid i coś tam się popsuło z tym.

to wlewaj, tego nie wlewaj, nie za dużo, ale i nie za mało.

Geniusze w tym VapeShopie za ladą :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869383
Pokazałem u mnie w vape shopie jak się robi uddate do nowej grzałki. Teraz każdy klient z Ijust3 wychodzi zadowolony. Jednak nie każdy punkt stać na taki kurs.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1869447
Mikesz13 pisze:Witam, ostatnio kupiłem sobie Ijusta3. Na początku było super, smak, zapach liquidu wszystko super. Vapowałem z przyjemnością, po kilku dniach fajka zaczęła mi bulgotać, stracił smak dymek i gościu w vape shopie powiedział że grzałka była do wyrzucenia, typ w vape shopie powiedział mi że te fabryczne z natury są słabe, zamontowałem sobie w domu nową kupioną (napis na grzałce 40-90W, 0,15 Oma). Od momentu gdy nowa grzałka jest w epapierosie praktycznie nie czuje smaku liquidu, czuje tylko lekki zapach... nie spalenizny ale takiego typowego kapcia(bardzo lekko go czuć) Wiecie jak temu zaradzić?

Zacznijmy od początku.
Ile masz lat, i jak długo paliłeś analogi?
Awatar użytkownika
By d1roman
#1869449
Mikesz13 pisze:X lat, analogi paliłem od czasu do czasu popalając na różnych imprezach czy spotkaniach.

X lat... to nie jest odpowiedź misiu. :D
Jeśli nie paliłeś do tej pory fajek nałogowo, a poszukujesz EIN jako lansu na dzielni,- to powinieneś poprosić o przyjęcie do jakiejś Pejsbukowej grupy dla gimbazy i tam szukać porady.
To jest forum dla chcących rzucić nałóg, a nie dla lanserów. :evil:
By Poziom
#1870654
po przepalonej grzałce u mojej żony (całkiem przypadkowo - pierwsze spotkanie z e i zabawa przyciskiem na sucho...) wykręciłem grzałkę i dokładnie wyczyściłem parownik. Następnie tak jak wyżej już Ci pisali, odpowiednio przygotowałem nową grzałkę i zamontowałem. Problem kapcia od razu znika.
By Muffaso
#1870724
Ja mam podobny problem. Korzystałem z Exxxotica przez około 50 ml, po czym uznałem, że wymienie grzałke, wymieniłem, zalałem, od dołu i góry, oczywiście piny też wyczyszczone. Odczekałem z godzinke, kilka pociągnięć na sucho i z 30 minut czekania. Odpalam V-ape Gorille i kapeć, taki zupełnie bez bliżej określonego smaku dym. Jakbym coś przypalił na patelni. Zmieniłem już 3 grzałki i dalej to samo. Tylko ta którą miałem zamontowaną na starcie oddawała smak. Normalny smak.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.