EPF
Awatar użytkownika
By redwhite
No to zamówiłem sobie 3 nowości + jeden "stary" . Szkoda, że reszta w premiksach, których nie zamawiam .
Szkoda również że promocja 3+1 gratis tylko istnieje w premiksach :twisted:
No chyba że bobasa na próbę macie jako aromat i chociaż próbkę dołączycie .
By E-Styx
No cóż... Kontrowersyjna nazwa... Kontrowersyjny smak... i do tego właśnie trafił do oferty w postaci aromatu...

Nie szukajmy głębi, gdzie jej nie ma. Kontrowersyjne to były realizacje Tristana Tzary czy Salvadora Dali. Natomiast próba skojarzenia komercyjnego produktu z postacią komunistycznego zbrodniarza to po prostu przejaw złego smaku albo braku wyobraźni. Tylko tyle i aż tyle.
By MaiArt
Pozostaje mi już tylko mieć nadzieję, że kolejny produkt nie wzbudzi tylu emocji :D

Właśnie trafił na półki naszego sklepu kolejny aromat znany do tej pory tylko w formie premiksu...

AROMAT "Stary Toby" :cygaro:

Przedstawiamy Państwu najszlachetniejszą odmianę fajkowego ziela rodem z Południowej Ćwiartki Shire’u. Wyjątkowa mieszanka najprzedniejszych nut tytoniu fajkowego wzbogacona o subtelne aromaty ziołowe przeniesie nas w zaczarowany świat Śródziemia. Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po ten wyjątkowy produkt.

Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

http://maiart.pl/tobacco/335-1064-aroma ... -toby.html

Serdecznie polecamy :D
By MaiArt
redwhite pisze:No dzięki że zaraz po moim zamówieniu .

W każdej chwili możemy dołożyć ten produkt do zamówienia :D Proszę o kontakt
By MaiArt
"Problem" rozwiązany, a na półki cały czas wchodzą kolejne aromaty :) Tym razem cała seria "CRACK" :)
By MaiArt
Ostatnie dni stanowiły istny wysyp najnowszych kompozycji aromatycznych w formie koncentratów, czas więc na wprowadzenie nowych produktów dedykowanych dla pasjonatów premiksów...

PREMIX "Lemon cheesecake"

Gorąco zapraszamy do skosztowania wyjątkowej kompozycji łączącej w sobie aromat świeżo upieczonego, pachnącego sernika z bakaliami zatopionego w aromatycznym lukrze cytrynowym. Oszałamiające połączenie kwaskowych nut sera ze słodyczą lukru cytrynowego zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednego konesera aromatów deserowych.

http://maiart.pl/deserowe/342-premix-le ... ecake.html
Awatar użytkownika
By pHarel2403
czendler pisze:Jak to jest że część aromatów jest na wapujemy a na MaiArt.pl nie ma? Wycofaliście ze sprzedaży ?

Podbijam pytanie kolegi.
By MaiArt
Nasza oferta cały czas się zmienia, gdyż mamy już ok 150 pozycji i część mniej popularnych aromatów jest powoli wycofywana. Część aromatów może być też wyłączona w chwili, kiedy skończy się dany produkt "na półce" i trzeba dorobić nową szarżę (w chwili obecnej - jeżeli pamięć mnie nie myli - pomarańcza, pina colada, smoczy owoc,...). Lada chwila powróci również na półki nasza najsilniejsza "Mięta strong" :)

Jeżeli macie pytania o jakiś konkretny aromat z naszej oferty, to proszę pytać, gdyż zawsze możemy go dla Was przygotować na zamówienie :)
By MaiArt
Aktualizacja stanów magazynowych :D

Po licznych prośbach z Waszej strony, podjęliśmy decyzję o ponownym włączeniu do naszej oferty

Aromat "Mięta strong".

Fala miętowego orzeźwienia w maksymalnie wzmocnionym wydaniu. Ta piorunująca siła miętowego aromatu zaskoczy Cię swoją odświeżającą intensywnością. Produkt godny polecenia wszystkim amatorom mocnych miętowych wrażeń.

Sugerowane stężenie: 3% obj.

http://maiart.pl/pozostale/96-1122-arom ... trong.html

Lojalnie jednak uprzedzam, iż mało kto potrafi wapować liquid o stężeniu aromatu 3% :twisted: "Mięta strong" jest najsilniejszym aromatem miętowym w naszej ofercie i mocniejszego zrobić się już nie da, gdyż stanowi on skoncentrowaną mieszaninę składników aromatycznych i... niczego więcej. Aromat bezrozpuszczalnikowy, tj. nie zawiera nośnika w postaci glikolu propylenowego, etanolu, etc.

Produkt dostępny tylko i wyłącznie w sklepie internetowym MaiArt.pl

Powrócił również "Red bullet", "Owoce lasu" oraz "Pomarańcza" :D
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36

Witam, mam zamiar zakupić atomizer podany w temaci[…]

Co to adapter do 18650

Witam Mam zamiar zakupić iJOY'a CAPO 100W, chciałb[…]

Witam, posiadam atomizer od Smoka (Micro TFV4). Za[…]