EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By EiderSeek
Witam wszystkich, to mój pierwszy post, także prosiłbym o wyrozumiałość.
Dobrych kilka miesięcy temu kupiłem, wspomnianego w tytule, Joyetech EGo AIO Quick Start Kit - 1500mAh. Nie chciałem się wykosztowywać, gdyż miał być to mój pierwszy e-papieros i chciałem się przekonać czy jestem w stanie rzucić dzięki niemu analogi (10 lat kopcenia). Wszystko fajnie, ale grzałki do tego peta działają mi na nerwy, krótko po wymianie zdarza się, że niektóre z nich zalatują spalenizną. Grzałki przygotowywałem bez mocy przed pierwszym uruchomieniem.
Sam e-papieros wypadł na plus i mam w planie kontynuowanie tego zamiast analogów. I tu pytanie: czy ktoś z Was byłby w stanie doradzić jakiego e-peta mógłbym zamówić? Powiedzmy, że koszt maksymalny jak 2 Joyetechy, tj. 150-160 zł. Dobrze jakby z grzałkami nie było problemów takich jak w ww., był stosunkowo wytrzymały i dawał przyjemną mgiełkę.
Z góry dzięki za odpowiedzi, jestem zielony w tym klimacie.
By Mastertext
Pewnie mnie tu wszyscy przegłosują, ale kwestia jst taka - lubisz AIO za to, że nie cieknie - kup istick pico i jakiś cubis (najlepiej 2 bo zgrabnie wygląda). To będzie zestaw tylko na gotowe grzałki, ale jak właściwie ustawisz moc dla grzałki 0.6 ohm nie uświadczysz bobra nawet na 100% VG. Lepszy wybór to Egrip 2 Light (ale kuż nie kupisz) lub Evic AIO z edymu, tyle że to cegła.
Awatar użytkownika
By Cinmar
To nie jest głosowanie :D
A do Pico będzie lepszy Nautlius 2 (tanio odstąpię) :D
Wapuje się przyjemnie, ale ze względu na pojemność jakoś się nie polubiliśmy. Dlatego moim o typem jeśli chodzi o całokształt jest pierwszy Cubis. I wygląda jakby na Pico się urodził.
Co do grzałek, to tak nie chwal, bo nie ma takich, gdzie nie byłoby loterii :P
By Maskota
Mastertext pisze:Pewnie mnie tu wszyscy przegłosują, ale kwestia jst taka - lubisz AIO za to, że nie cieknie - kup istick pico i jakiś cubis (najlepiej 2 bo zgrabnie wygląda). To będzie zestaw tylko na gotowe grzałki, ale jak właściwie ustawisz moc dla grzałki 0.6 ohm nie uświadczysz bobra nawet na 100% VG. Lepszy wybór to Egrip 2 Light (ale kuż nie kupisz) lub Evic AIO z edymu, tyle że to cegła.

Cubis 2 prócz zgrabnego wyglądu i wygodnego nalewania ma same wady. Prycha, strzela, pluje. Z tym bobrem też kolega mija się z prawdą bo potrafi bobrzyć nawet na mocy zalecanej dla grzałki. Niech się kolega zastanowi zanim poleci byle co, byle polecic...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Naturalnym zamiennikiem za Ego Aio jest bez wątpienia Joyetech Exceed D19. Ma sporo zalet w stosunku do Aio, w tym lepsze grzałki.
Jak poszukasz, to były ze 2 dyskusje na ten temat na forum. Sa tam wymienione zalety Exceed w stosunku do AiO, które było swego czasu niezłym sprzetem na początek.
Awatar użytkownika
By mister67
Potwierdzam, sam mam takowy na specjalne okazje i nie narzekam. Fajny, lekki sprzęt w dobrej cenie. W jednej z dyskusji nawet chyba się coś tam udzieliłem :mrgreen:
By Mastertext
Maskota pisze:
Mastertext pisze:Pewnie mnie tu wszyscy przegłosują, ale kwestia jst taka - lubisz AIO za to, że nie cieknie - kup istick pico i jakiś cubis (najlepiej 2 bo zgrabnie wygląda). To będzie zestaw tylko na gotowe grzałki, ale jak właściwie ustawisz moc dla grzałki 0.6 ohm nie uświadczysz bobra nawet na 100% VG. Lepszy wybór to Egrip 2 Light (ale kuż nie kupisz) lub Evic AIO z edymu, tyle że to cegła.

Cubis 2 prócz zgrabnego wyglądu i wygodnego nalewania ma same wady. Prycha, strzela, pluje. Z tym bobrem też kolega mija się z prawdą bo potrafi bobrzyć nawet na mocy zalecanej dla grzałki. Niech się kolega zastanowi zanim poleci byle co, byle polecic...

Chyba przesadziłeś. Wapuję Hangsen USA Mix Lights 16 mg/ml (MTL) od 2015 roku na produktach Joyetecha i nigdy mi nie "prychało, strzelało, pluło" (ustnik z gwintem) ale były problemy z transportem na grzałkach innych niż LVC. Grzałki do Cubis 2 są bardziej tolerancyjne pod względem transportu, ale jak zauważył pbusardo, łatwiej się palą na nieregulowanych modach, a takie w komplecie z Cubis 2 oferował Joyetech. Być może Toje płyny nie pasują do tych grzałek - spróbuj np. płynów Jojetech aby się upewnić, że Twoja krytyka mojej wypowiedzi jest zasadna.
By Maskota
Wapuje 50:50 wątpie aby problem leżał w płynie. Czy moje czy kupne był ten sam problem. Pozatym cubis 2 za bardzo gwizda, na codzień uzywam kajtka v5 oraz merlina. Nie mam zamiaru wracać do cubisa choćby mi za to płacono

Hej! Mam otóż problem z Istick pico 75w. Używając […]

Wybór pierwszego squonka

Witajcie Patrząc na popularność jaką cieszą się os[…]

Zielarnia

Dzień dobry. Moja żona od pewnego czasu poszukuję […]

Dofinansowanie z UE na smoke shop

Cześć, wie ktoś czy firmy pomające uzyskać dofinan[…]