EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By DannyPL
Witam,
Otóż nie palę już 14 dni. (Wiem ze króciutko ale dla mnie wcześniej paliłem 6 lat, paczkę dziennie) Nie wyobrażałem sobie dnia bez papierosa a tu chcąc się pobawić e-papierosem przestałem palić zwykłe, czego nie zamierzałem, a jednak.

Mija 14 dzień, jak u Was przebiegały kolejne? szczerze mówiąc wziąłem ostatnio bucha zwykłego podczas picia, coś okropnego, ale jednak dalej ciągnie... po prostu to że po zapaleniu zwykłego nie chciało mi się palić, a po 6 mg jakby dalej...

Pytanie proste, czy z czasem będzie mi się chciało coraz mniej? Czy to kwestia "głowy" i ode mnie to zależy?

I teraz pytanie z tych głupich.
Jakie są efekty przerzucenia z analogów na e-papierosa? Wiadomo, proste rzeczy jak zapach w mieszkaniu, ogólnie, kasy też mniej wydaję a na tym mi też zaczęło zależeć.

Z każdym kolejnym tygodniem będzie mi się chciało mniej wrócić do analogów? szczerze mówiąc nie planowałem tego i paczka 15 szt. leży na szafce i kusi.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By PucH2
Jest cały wątek tasiemiec na ten temat, do tego taki sam zdrowotny. Odpowie na wszystkie twoje pytania łącznie z tymi których nie zadałeś.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Na początku jest ciężko, sam paliłem analogi jakieś 15-17 lat. Po przesiadce na e-p paliłem na przemian analogi i e-p, oczywiście ograniczając analogi do maximum. Minął może miesiąc i rzuciłem analogi na dobre.
Awatar użytkownika
By kamilrys
DannyPL pisze:Witam,
Otóż nie palę już 14 dni. (Wiem ze króciutko ale dla mnie wcześniej paliłem 6 lat, paczkę dziennie) Nie wyobrażałem sobie dnia bez papierosa a tu chcąc się pobawić e-papierosem przestałem palić zwykłe, czego nie zamierzałem, a jednak.

Mija 14 dzień, jak u Was przebiegały kolejne? szczerze mówiąc wziąłem ostatnio bucha zwykłego podczas picia, coś okropnego, ale jednak dalej ciągnie... po prostu to że po zapaleniu zwykłego nie chciało mi się palić, a po 6 mg jakby dalej...

Pytanie proste, czy z czasem będzie mi się chciało coraz mniej? Czy to kwestia "głowy" i ode mnie to zależy?

I teraz pytanie z tych głupich.
Jakie są efekty przerzucenia z analogów na e-papierosa? Wiadomo, proste rzeczy jak zapach w mieszkaniu, ogólnie, kasy też mniej wydaję a na tym mi też zaczęło zależeć.

Z każdym kolejnym tygodniem będzie mi się chciało mniej wrócić do analogów? szczerze mówiąc nie planowałem tego i paczka 15 szt. leży na szafce i kusi.

Pozdrawiam.

Ja nie palę analogów dopiero 8 dzień, a jak mnie ciągnie to sobie zachmurzę e-p i przechodzi. Może 6 mg to dla Ciebie jeszcze za mało? Ja używam 11mg i jest ok. Spróbuj z mocniejszym liquidem.
Pozdrawiam
By MSYLWA
Na początku jest ciężko,ale na pewno każdy rzucający tak ma .Ja też tak miałem.
Na początku bynajmniej ja chmurzyłem dużo później coraz mniej.
Do kwestii mocy płynów trzeba podejść bardziej indywidualnie niż się nie jednej osobie wydaje.Dużo zależy od tego na jakim sprzęcie wapujesz,czy na sprzęcie osiągasz dużą chmurę,czy małą.Im większa chmura tym więcej pochłanianego płynu.Im więcej płynu,tym więcej nikotyny dostarczasz do organizmu.Na sprzęcie,który wytwarza wielką chmurę nie da się wapować płynów o dużej zawartości nikotyny bo za dużo nikotyny na raz dostarczasz do organizmu,no chyba,że ktoś ma takie potrzeby.
Ja z upływem czasu wapowałem na coraz słabszej zawartości nikotyny,ale też na coraz bardziej zaawansowanym sprzęcie.Od lat sam robię sobie płyny i odkrywam nowe smaki (tytoniowe już dawno poszły w odstawkę).Teraz pykam na jedyneczkach albo zerówkach tylko po to,by nie dać szansy analogom.
A tak naprawdę wszystko leży w głowie.
Trzymaj się i nie daj się analogom.Odkrywaj nowe smaki.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By DannyPL
28 dzień. Potwierdzam, coraz słabiej a nawet wcale mnie już nie ciągnie do analogów, jak ktoś przy mnie pali to zachowuję się jak te osoby które mnie czasem irytowały (jak to śmierdzi, nie dmuchaj w moją stronę!) a ja na to, przecież to tylko dym, nie przesadzajmy. Pozdrawiam!
Dofinansowanie z UE na smoke shop

Cześć, wie ktoś czy firmy pomające uzyskać dofinan[…]

Hej! Mam otóż problem z Istick pico 75w. Używając […]

Wybór pierwszego squonka

Witajcie Patrząc na popularność jaką cieszą się os[…]

Atomizer do Istick Pico

Myślę nad zmianą parownika do Istick Pico 75w. Obe[…]