EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Dzatek
#1869038
Tak się inhalowałem, raz miesiąc, raz dwa, ostatnio od czterech miesięcy i już myślałem, że jest git, z dnia na dzień po prostu dostałem niechęci do e-fajki. Zmieniałem olejki, przy myciu za każdym razem parownika. Każdy smak wydawał mi się mdły. Po dwóch czy trzech pociągnięciach musiałem odstawiać boxa. Nie chce znowu zaczynać z analogami, choć już parę wyjąrałem. Może ktoś miał taki przypadek?
Awatar użytkownika
By Timi
#1869054
Podstawa to psychika.
Trzeba pracować nad tym żeby mieć własną wolę, a nie ciepłą kluchę, która prowadzi bezwolną istotę przez ścieżki życia.
Szpulając nią na wszystkie strony i wrzucając na coraz to nowe mielizny.
Pozostaje tylko trzymać kciuki, że tupniesz i wytrzymasz. *ISH*

P.S.
Słowo "awers" nie ma nic wspólnego z awersją i oznacza przednią stronę monety, medalu lub innego przedmiotu dwustronnie zdobionego.
Awatar użytkownika
By roll_nick
#1869099
Próbowałeś odstawić aromaty i chmurzyć czystą bazę?
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1869126
Spróbuj wapować samą czystą bazę np. miętową. Dla mnie to był najlepszy przerywnik a z czasem nr 1 wśród liquidów.
Poukładaj sobie w głowie, że dzięki epapierosowi dostarczasz nikotynę i zajmujesz ręce. Nie patrz na smaki..... Rzucasz fajki!
Powodzenia. :beer:
Awatar użytkownika
By dudson
#1869162
Grzałkę wymieniłeś? Może tu tkwi problem

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
By Vera
#1869170
@Vaneheim
Jaką bazę miętową mógłbyś polecić? Wapuję liquidy mentolowe, ewentualnie baza+aromat miętowy, ale tak myślę, że sama baza by mi wystarczyła. `
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869172
@Vera ja wapowałem bazę miętową Fresh z Inawery. Niestety, po wejściu ustawy, ostała się tylko 0mg. Z nikotyną już niedostępna. Moja żona nadal ją wapuję, więc do tej 0mg dodaję nikotynę i jest o.k.
By Dzatek
#1869224
[quote="dudson"]Grzałkę wymieniłeś? Może tu tkwi problem

Grzałka wymieniana kilka razy, choć potrzeby nie było, ale walczyć będę dalej
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1869254
@Vera Wapowałem Fresh z AtmosLab i Fresh z Inawery. Dodawałem jeszcze 1-2% aromatu mięty z AtmosLab.
Awatar użytkownika
By Dementor
#1874981
Dobrze przeczytać o podobnych przypadkach, bo już myślałem, że ze mną było coś nie tak. Miałem jedno jak na razie takie doświadczenie. Zalałem, wdech, wydech, hmmm co się dzieje? Sklep chiński w buzi, obrzydlistwo! Coś nie tak zmieszałem?, biorę premix bez kombinacji, to samo, kolejny i to samo, drugi sprzęt, to samo, wymieniam w obydwóch grzałki, wtf, to samo...
No tak, po gwarancji, zepsułem się, podchodzę do lodówki wyciągam kiełbasę, nie no jest ok, smakuje normalnie. O co chodzi? Bez paniki, dzień przeleciał, przed spaniem raz sklep chiński dla przypomnienia i upewnienia się i poszedłem spać. Wstaję rano, spokój, zjadłem śniadanie, spokój, umyłem ząbki, no to idę, bo nie wyrobie, i zbliżam się do nowo wybudowanego centrum dowodzenia początkującego wapera. Czynności po kolei, od początku z aptekarską precyzją, jak przy starcie apollo 13. I... jest ok, wystartował, smakuje znowu normalnie. Nie mam zielonego pojęcia co to mogło być.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.