EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gliscor
#1868957
Dzień dobry,
Od mniej więcej roku posiadam gensisa od firmy hangsen i od dłuższego czasu, w sumie nie pamiętam dokładnie, mam problem z naplywaniem liquidu do grzałki. Po ~5 buchach konieczne jest wykręcenie i wkręcenie grzałki, aby grzałka nie zaczęła powoli palić na sucho. Testowane na różnych grzalkach(ten sam rodzaj, różne sztuki) i liquidach, nie przypominam sobie aby tak było od samego początku. Jakiś pomysł? Póki co myślałem o nawierceniu większych otworów, ale może źle dokręcania sprzęt. Dzięki pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1868959
Spróbuj igłą lekko poluzować nośnik w grzałce- przez boczne otwory.
Być może jest po prostu zbyt mocno zbity i przez to grzałka nie nadąża z nasączaniem go liquidem.
By Krasnal45
#1868960
Nie wiem, czy w tym wynalazku jest jakiekolwiek dojście do grzałki. Zdaje się, że jest zintegrowana ze zbiornikiem.

P.S. Chyba pomyliłem go z czymś innym :monkey:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 13:23 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By mister67
#1868971
Zobacz na swoją fotkę @DorotaM i grzałkę zamontowaną w poniższym filmiku. Otwory w zewnętrznej części grzałki w kolorze srebrnym nie pokrywają się z otworami na liquid ze środkiem w kolorze złotym. Ponadto na filmie widać, że zapasowa grzałka w folii ma idealnie zgrane te otwory. Może to być regulacja dopływu liquidu albo niestaranne składanie przez producenta. Bo w jakim celu dali w grzałce dwa różne kolory, co sugeruje dwa elementy i jeszcze te nacięcia na części srebrnej. Może trochę chaotycznie napisałem ale mam nadzieję, że mnie zrozumieliście ;).

By Gliscor
#1868987
Jest to cudo, trafiłem na niego przypadkiem, jakoś nie chce mi się zmieniac i w sumie nie jest taki zły.
Pogrzebałem igła, coś pomogło. Kiedyś się dokopałem do grzałki i jest to typowa fabryczna jak w starych clearomizerach, więc pewnie domyślnie ma powolne pobieranie liquidu. Dzięki za pomoc, zobaczę w najbliższym czasie czy rzeczywiście była skuteczna.

@edit: trafiłem na grzałki z różnym ułożeniem, zgranym i tym nie, większej różnicy nie było a samemu nie mogłem jej przesuwać, chyba że robiłem to źle.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.