EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Dzatek
#1868686
Witam.
Obecnie posiadam Draga, jednak potrzebuje czegos mniejszego. Nie musi być z niewiadomą ilością watów, bo i tak nie wapuję na więcej niż 70w (tylko smak). Potrzebuję pomocy w wyborze. Co Wy wybralibyście na miejsce VooPoo Drag?
Dzieki za wszelkie sugestie
By Plażo_Proszę
#1868696
Evica kup. VTC, VTWO mini. Jak miałby ci przeszkadzać overhang przy parownikach powyżej 22mm (evic jest mały i takowe wystają) to kup Evica primo mini. Ma też większy wyświetlacz i do 80w.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1868707
Evic VTwo jest ok, na primo mini jest więcej skarg... ewentualnie istic pico ale czajniki max 23mm bądź pico25.
By Plażo_Proszę
#1868720
Co do eviców to powiem też, że sam używam na co dzień VTWO mini i jest bardzo spoko. Boss niezawodności. Wada niestety taka, że na jednym akusie dosyć szybko traci baterię i już przy 50% nie wyciąga 40w (bo spada napięcie akumulatora). Z tego względu sam się również zastanawiam nad przerzutką, ale w drugą niż ty stronę - na draga. To w sumie jeden z mniejszych modów na 2 aku.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mister67
#1868726
Jeżeli na co dzień wapujesz do 70 W to trochę mija się z celem kupowanie moda z mocą max około 80 wat. To jakbyś kupił samochód z prędkością max 100 km/h a notorycznie jeździł nim 90 km/h. Silnik pracuje na wysokich obrotach i blisko max mocy. Podobnie będzie w modzie. Na Twoim miejscu celowałbym w dwa akumulatory i min 160 W aby wejść max punkt sprawności przetwornicy dla właśnie tychże 70 W. Podobnie analogicznie postępuje się do zasilaczy w komputerach stacjonarnych. Jeśli obecny wydaje Ci się za duży to może Invoke się spodoba ? To najmniejszy mod na dwa akusy jaki miałem w ręku z centralnym pinem 510. Możesz upolować na bazarku albo poszukać u sąsiadów za murem. A jeśli nie, w e-dymie masz spory wybór modów, może coś upolujesz ;)
By Dzatek
#1868754
Nie napisałem, że nie może mieć więcej mocy, tylko chodziło mi o rozmiary, a może bardziej o kanciastość Draga. Dość niewygodnie mi się go trzyma.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.