EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By iluś
#1868643
Witam. Mam dylemat jest dużo za i przeciw , tym dwóm rta mtl. Tak sobie wymyśliłem że skuszę się albo na Galaxies Mtl Rta 3ml/5ml lub Kayfun prime 2/4.5 ml chociaż trochę wysoki jest Kajtek . Proszę o pomoc lub może coś innego zmieści się na pico , póki co używam Nautilus 2 ale grzałki gotowe to loteria . 11.11 to czas na dobre ceny u przyjaciół , jeden i drugi parownik będzie w cenie około 70 zł . Chciałbym żeby smak był jak najlepszy oraz kieszenie suche . Dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 03 lis 2018, 11:06 przez iluś, łącznie zmieniany 1 raz.
By BezimiennyII
#1868645
Z tych dwóch zdecydowanie Galaxies. Nowe Kayfuny są według mnie przekombinowane. Sprawdź Pocket RTA, wersję od SXK. U wschodnich przyjaciół do kupienia za śmieszne pieniądze. Smak oddaje lepiej niż wymienione przez Ciebie. Nie ma mowy o wyciekach. Przy wrzucania pierwszego setupu może być upierdliwy, ale to kwestia kilkunastu minut. Ja się w nim zakochałem i od miesiąca inne parowniki trzymam w szufladzie.
By iluś
#1868646
Ale gdzie można go znaleźć, ali baba mówi że nie ma , gb też brak?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1868649
iluś pisze:ali baba mówi że nie ma

A co mówią rozbójnicy :lol:
By Baryua
#1868655
@iluś SXK Pocket RTA podobno jest na F***
Co do Galaxies kontra Prime - jako fan kayfunowatych parowników Prime'a używałem i jest zacny, aczkolwiek oglądałem sporo materiałów o Galaxies w internetach i bez dwóch zdań jest dużo wygodniejszy w użytkowaniu.
A od siebie dorzucę jeszcze dwa dopaszczowce: 3CVape Savour MTL RTA oraz CoilArt Salt RTA :D
By iluś
#1868668
Ciekawy jest CoilArt , ale te 2 ml mnie jakoś odstrasza. Chyba jednak pójdę w stronę galaxies
Awatar użytkownika
By mister67
#1868676
A może zastanów się nad Fumytech Gotank MTL RTA SKU 9639657. Mały, 22 mm średnicy, pojemność 3 ml, proste układanie waty, świetny smak, może minimalnie gorszy od większego brata Rose MTL. Na złotówki wychodzi około 75 PLN.
By dwagiel
#1868678
Galaxies jest świetny. Gotank też. Według mnie, oba na podobnym poziomie, z lekką przewagą dla galaxies. Porównywalnie proste w obsłudze i super oddają smak. Galaxies dla mnie jest ciut ciaśniejszy.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
By mister67
#1868683
W Galaxies przekombinowali z regulacją powietrza, to kółko nie wzbudza mojego zaufania. Raz że wystaje z parownika a dwa co jak się popsuje bądź wyrobi (luzy mam na myśli). Wolę sprawdzone rozwiązania typu pierścień z otworami i pod spodem uszczelka.
By iluś
#1868728
Niestety ale od 90 do 115 , to nie to samo co za galaxies 60. Hahaha kurcze no sam już nie wiem. Jakby nie patrzeć to za te 50 zlociszy można mieć trochę liquidu. No i ten nie poradny baniaczek 5 ml , no czad. Hahaha naprawdę mam dość dolewek przy nautku 2 , wiem że wyszedł 2 s ale chyba ma 2.4 czy 2.3 ml , jakoś nie zaszaleli. Myślę że jednak wezmę galaxies . Lepsze to niż kupowanie gotowych grzałek i jest myśl zawsze będzie ok czy trzeba będzie druga ?
Co myślicie o Merlin Mtl Rta ?
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.