EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1840169
Seria premiksów skierowana nie tylko do dziewczyn. Niewygórowana cena, dość ciekawe kompozycje smakowe i w miarę przyzwoita jakość. Produkt wyglądający na pozór banalnie za sprawą swojej szaty graficznej, trafia wręcz idealnie w premiksową kulturę shake&vape, bez większego poczucia zawodu i rozczarowania.

Obrazek

Dziewczynom nie można odmówić dobrego smaku, stylu i gracji, ale też na próżno szukać wsród nich smakowej sexbomby. Są delikatne i proste w odbiorze, bez efektu jakiegoś zaskoczenia, ale trzymają przy tym na prawdę dobry poziom.

Honey Melon - miodowy melon, podany w sposób bardzo przyswajalny. Jest słodko, ale nie przesadnie. Nawet jeśli nie przepadamy specjalnie za owocowkami, to można śmiało wapować przez długi czas, bez efektu znużenia.
Blueberry Muffin - jagodowa muffinka, smak, który jakoś specjalnie mnie nie uwiódł i dość ciężko było mi w nim wyczuć składowe aromaty. Podobnie jak poprzednik, delikatny i łatwo przyswajalny, taki „babski” - z góry przepraszam za to porównanie.
Cherry Milkshake - wiśniowy szejk mleczny. Trochę się go bałem, bo na hasło „Cherry” w liquidach aż mnie wzdryga, ale nie było czego. Bardzo ciekawa kompozycja kremów, mleka i słodkich wiśnii. Myślałem, że okaże się nużąca na dłuższy czas, ale póki co stanowi przyjemne urozmaicenie.
Ice Bonbon - cukierki lodowe. Tu nie będę się rozpisywał. Smakuje jak przystało na te cukierki i ich smakosze powinni być zadowoleni.
Orange Ice Cream - lody pomarańczowe. Najlepsze zostawiłem na koniec. Zdecydowany pewniak w tej rodzinie, dziewczyna do której będę bardzo chętnie powracał. Bardzo soczyste, świeże połączenie smaków i wciągające. Bardzo udana mieszanka.

Podsumowując, Hipzz Girl to dość ciekawa w swej grupie cenowej seria, która powinna przynajmniej w części przypaść do gustu wielbicielom umiarkowanych w smaku słodkościach. Ich zaletą obok przystępnej ceny, jest brak jakichkolwiek posmaków tanich aromatów spożywczych czy chemii.
By lovelas1988
#1840861
Potwierdzam, cherry Milkshake jest calkiem niezly. W tym premixie przeważa na pierwszym miejscu mleczny szejk z delikatna nutą wiśni. Za tą cenę polecam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By endees
#1841319
Cherry Milkshake - jak najbardziej mogę polecić. Bradzo przyjemny w smaku, wiśnia delikatnie wyczuwalna w tle. Na pierwszym planie czuć raczej sam szejk mleczny.
Awatar użytkownika
By naits
#1850668
Zachęcony kupiłem tego Szejka wisniowego ale się oszukałem. Mi on absolutnie nie podchodzi. Próbuję cały czas doszukać się tu jakiegoś smaku poza słodyczą. Jakby szejk zmiksowany z papierowym kubkiem wraz z plastikową słomką.

Idąc za ciosem spróbowałem również pomarańczowych lodów i ten jest zdecydowanie lepszy, lody to chyba lekka przesada ale pomarańcza owszem jest. Kolejna próba uzyskania czegoś ala Fanta, która do końca nie wyszła.

Niemniej uważam że bardzo słabe premixy, cena dobra ale jakość mizerna. Już virtusy są smaczniejsze. Jedyne za co można pochwalić hipzz to butelki.
By ewaldus
#1850828
Miałem większość i po spróbowaniu wszystko wylalem w kibel. Za darmo tego nie chce. To była męczarnia.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
By lovelas1988
#1850924
Próbował ktoś z Was nowych smakow : tarty porzeczkowej i lemoniady?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By SzynyByłyZłe
#1852170
Z premiksów Hipzz Girl mam Blueberry muffin, cherry milkshake i strawberry cheesecake, zaciekawiło mnie czy taki premix może być lepszy od własnego liquidu więc spróbowałem. O ile ten pierwszy naprawdę mi posmakował, gdyż nie jest za słodki i oddaje smak w 100%, ot zwykła jagodowa babeczka to o dwóch kolejnych nie mogę napisać nic dobrego. Milkshake ma smak plastiku i od biedy da się go palić jak nie ma nic lepszego w zasięgu ręki ale sernik to porażka na całej linii, po zaciągnięciu się na pierwszym planie czuć coś co miało smakować jak sernik ale wyszły konkretnie przepocone skarpety, na samą myśl o tym smaku treść żołądka mi się podnosi... :shock: natomiast po wypuszczeniu chmurki jak już smak "sernika" minie na drugim planie pojawia się bardzo przyjemny smak truskawki, jednak nie jest on na tyle przyjemny, żeby katowac się tym liquidem dla samej truskawki.
Korzystając z okazji chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum :) :bry :bry
By plastikk
#1852358
Również skusiłem się na ten sernik truskawkowy od Hipzz-a i ... koszalin/zlewing zaliczony.
Nie wiem co zmieszali ale ... smak odrzuca.Na wydechu jeno czuć truskawę.
By JARACZx
#1868724
Co do lemoniady, mi bardzo podeszła, intensywny smak, z jednej strony kremowy i słodki, a z drugiej strony czuć tą soczystość cytryny, jedyny premix hippz którego nie oddałem bratu :lol: daję 8/10
By lovelas1988
#1868813
Bluberry muffin przejdzie, reszta do zlewu albo umywalki, jak kto woli. ;)

Wysłano z LG G6
Awatar użytkownika
By Pesio
#1868922
Mam tak samo, muffin ujdzie w tłumie, ale też ma coś, co męczy i odrzuca na dłuższą metę. Zakupu nie powtórzę.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By heosyam
#1872205
Ze wszystkich smaków jedyny które oceniam pozytywnie to Ice Bonbon. Chociaż z drugiej strony, słaby interes. Z inawera można kupić podobny w smaku aromat, który starcza na jakieś 400-500 ml liquidu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.