EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1864918
Witam wszystkich.
W ten weekend e-dym dorzucił parę nowych marek premixów w tym Dainty's. Właśnie zamówiłem Dainty's Strawberry Cheescake, Dainty's Blueberry, Blackcurrant, Menthol oraz Dainty's Cherry Menthol . Miał juz ktoś styczność z tymi premixami ? Są warte swojej ceny ?
Zapraszam do dyskusji :)
By plastikk
#1868135
Dainty's Strawberry Cheescake - wyparowała mi cała butla.Dobre-dużo sosu truskawkowego na serniku,nie zamula,nie niszczy stockowych grzłekn[bo ja taki stockowy waper].Polecam.
Awatar użytkownika
By TrusieK
#1872733
Czy ktoś może jeszcze ma jakieś doświadczenia z tymi premixami? Szczególnie Heisenberg mnie interesuje.
By dawido77
#1873483
Właśnie zakupiłem szarlotke, sernik truskawkowy i ciasto bananowe jak się zabiorę za przebranie parownika to postaram się coś naskrobać. (Chyba, że z lenistwa pójdą do szuflady :lol: )
By dawido77
#1873525
Kurde napisałem wypracowanie i nie wysłało tylko usunęło... To napisze w skrócie sernik super lekki nie jest mdły. Mocna truskawka złagodzona ciastkiem. Napewno nie ma to nic wspólnego z new york cheescake z capelli ani z TPA

Szarlotka lepsza niz virtus zdecydowanie. Prażone jabłka z cynamonem na kruchym cieście. Czuć świąteczny nastrój bardziej intensywny od sernika ale nie gryzie nie wali chemia.

Obydwa wzmocnione do 3mg i testowane na wotofo recurve

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
By dawido77
#1873713
Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
By kasia_lewy
#1875457
dawido77 pisze:Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka


widzę, że serniczek jest najbardziej popularny. Bardzo gładko mi wchodził:) nawet zbyt szybko...
By dawido77
#1875462
kasia_lewy pisze:
dawido77 pisze:Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka


widzę, że serniczek jest najbardziej popularny. Bardzo gładko mi wchodził:) nawet zbyt szybko...
Sernik jest fajny chociaż jak dla mnie z sernikiem nie ma wiele wspólnego, według mnie chyba najlepszy płyn z tej serii jeśli chodzi o smaki deserowe, Ale ogólnie szału jakiegoś na mnie to nie zrobiło. Raczej to jednorazowe spotkanie chociaż kto wie ;)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
By Miks0n
#1875746
Ja natomiast spróbowałem połączenia Jabłko i mango od Dainty's. Liczyłem bardziej na przewagę jabłka w tym premiksie, a bardziej przeżera się mango. Mango dosyć słodkie, ale nie męczące, także jeśli ktoś lubi owocową słodycz to powinien być zadowolony
By marpusz
#1882543
to ja się wypowiem o Dainty's Special Menthol
50ml za 19,90zł to cena bardzo dobra
zakupiłem zachęcony właśnie ceną
i teraz nieprzyjemna rzecz :(
50ml + 10ml bazy 18 = 60ml mentholu... które poszło mi w 1,5 dnia *SMOKEKING*
dziś jadę po pracy zrobić zapas ze 4 baniaki bo to samo z siebie wchodzi świetnie a także jako dodatek do innych liquidów
dziwi mnie jedynie mocny jaskrawo zielony kolor płynu jako że w składzie podają tylko pg vg i aromat
By Maskota
#1882545
Pamiętasz reklame coca coli z przed parunastu lat? Wieczorem zgaś światło i spiewaj: Jestem niebieski

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By marpusz
#1882561
kupilem dzis jeszcze Heizenberga, dokoncze co mam wymienie wate i jutro dam znac jak wchodzi :)
(zapach ma miły, owocowy z cukierkiem lodowym)

@Maskota niebieski jak kolor Heizenberga *BOR*

Obrazek
By Baryua
#1882565
Wybaczcie OT, ale za każdym razem gdy widzę kolorowe liquidy/premixy to przypomina mi się to:
https://youtu.be/TZjE0PtTtzk
By marpusz
#1882597
ok a więc mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami odnośnie
Heizenberga od Daintysa

konsystencja jak w innych (70/30)
50ml w buteleczce 60ml za 19,90zł
testowane zmieszane z 10ml bazy 50/50 18mg

sprzęt: Tesla WYE 200W TC Box MOD + Atomizer Vandy Vape Kylin Mini RTA (bawełna Kendo Vape Cotton + grzałka GeekVape N80 Fused Clapton); wapowane na 0.3ohm i 22W mocy

zapach przyjemny kwiatowo-owocowy
chmura 7/10
kolor w butelce jak na zdjęciu, jasny niebieski, po wlaniu w atomizer 5ml pod kątem wygląda na fioletowy prawie jakbym wapował denaturat :D
pierwsze wrażenia: po 1 buchu smak ciężko zidentyfikować, jest dobry ale chwile zajęło mi zanim mogłem go określić, wyczuwalne połączenie jagody-winogrona-cukierka lodowego z miętą i czegoś jeszcze ale nie wiem czego...
w każdym razie smak początkowo nie zachwycał ale przy drugim atomizerze 5ml nadal nie jest męczący i smakuje przyjemnie, nie jest słodki ani cierpki, w sam raz na dłuższy czas
początkowo wyczuwalna mięta/cukierek lodowy były dla mnie za słabe ale po dłuższym wapowaniu czuć zimno w gardle a nawet trochę ból gardła

ogólnie po 1 dniu używania stawiam go na 2 miejscu w Daintysach zaraz po Specjal Mentholu
na pewno kupie jeszcze nie raz, ciekawie też zapowiada się ten smak przy połączeniu go np z Mentholem lub czymś słodkim :piwo
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.