EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By crypter
#1575782
Witam Was!

W ubiegłą środę zakupiłem zestaw pojedynczy P1. Wszystko jest w porządku póki co, ale mam jedno pytanie, które mnie nurtuje. Według instrukcji bateria po podłączeniu do ładowania powinna świecić się na czerwono, a pełne naładowanie sygnalizować ma zielona dioda. U mnie faktycznie po podłączeniu świeci się na czerwono, ale po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach dioda po prostu gaśnie i nie świeci na żaden kolor. Czy ktoś z Was wie co to oznacza i ewentualnie jak to naprawić? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1575787
A, może jest tak , że to świecenie i zmiana koloru diody , odnosi się do diody na ładowarce.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1575794
Tak jak hilton1 jeden napisał, to się tyczy ładowarki. Dioda na baterii gaśnie gdy jest naładowana.

Tapatalk
By crypter
#1575798
No okej, ale skoro według instrukcji ma być zielona dioda na baterii to czemu jej nie ma? Poza tym jak już pisałem, na ładowarce nie mam żadnej diody, bo to jest po prostu adapter sieciowy, który łączę z baterią za pomocą kabla.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1575820
A którego p1 masz? Bo tak zerknąłem sobie na te zestawy i widzę, że pojawiła się wersja passthrough z usb. Ja miałem styczność z baterią ładowaną przez gwint...

Tapatalk
By crypter
#1575823
Ja mam ten zestaw:

-p1-zestaw-pojedynczy-edycja-2015-

To jest chyba najnowszy z P1.

Usunięto nieregulaminowy link.
D.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1575825
crypter pisze:No okej, ale skoro według instrukcji ma być zielona dioda na baterii to czemu jej nie ma? Poza tym jak już pisałem, na ładowarce nie mam żadnej diody, bo to jest po prostu adapter sieciowy, który łączę z baterią za pomocą kabla.

Jeśli tak to oddaj , masz przecież gwarancję.
By crypter
#1575827
W ostateczności tak zrobię. Chciałbym wcześniej wiedzieć czy ktoś tak miał i czy to jest wada czegoś ważnego czy tylko diody i ewentualnie jak to naprawił. Ale tak jak mówisz, mam to na gwarancji, więc jak nikt nie odpisze nic konkretnego to wymienię/oddam.
By czarny31
#1867990
mam pytanie jak rozpoznać poziom baterii p1 100%biało a dalej... :bry *SZUKAJ2* bateria jest ładowana przez USB
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, 23:06 przez czarny31, łącznie zmieniany 1 raz.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.