EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Jokerek
#1867357
Więc tak, dzisiaj próbowałem wymienić watę w grzałce trpile RTA, po wyjęciu starej waty nie ''przepalałem drucików'' gdy założyłem nową watę, zalałem ją liquidem i od razu zacząłem palić, po chwili poczułem metaliczny smak, zdjąłem atomizer, zostawiłem tylko grzałkę, i tak przepalałem tą watę, po dłuższym czasie przepalania, czyli tak ok 6s ciągłe, grzałka zapaliła się jak zapalniczka, taka wielka zapalniczka. I teraz moje pytanie. Co mam zrobić ? Wymienić druciki ? Czy trzeba o nowym atomizerze myśleć ? Z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
By mister67
#1867361
Jokerek pisze:... od razu zacząłem palić, ... grzałka zapaliła się jak zapalniczka, taka wielka zapalniczka.


Było nie palić tylko wapować :lol:
By Plażo_Proszę
#1867362
Przepalałeś watę grzałką pod napięciem? To normalne, że się zapaliła. W końcu odparuje lq i wata się spali...

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1867403
Mam zamontowanego claptona 0.44, nie pamiętam z jakiego drutu, ale jak go przepalałem przy wymianie waty, to też się zapalił jak zapalniczka. Oczywiście bez waty w środku. Moim zdaniem to nagar się wypalał, ale mogę się mylić ;)
Po założeniu nowej waty i zalaniu nie było żadnego metalicznego posmaku.
By tomaszek952
#1867559
Miałem podobną sytuację jak @patrykowski - założenie nowej waty i zalanie jej powinno pomóc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.