EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By roxol
#1867187
Witam.
Wczoraj wieczorem uzupełniłem liquid w AIO oraz podłączyłem go do ładowania, zresztą jak to mam w zwyczaju. Rano zobaczyłem, że dioda się nie świeci, co oznacza, że się naładował. Odpinam i nie działa pięcioklik, diody się nie świecą. Po podłączeniu do ładowania zaczyna mrugać tak jak zwykle, a po 5-7 sekundach przestaje świecić. Pięcioklik oraz zmiana kolory podświetlenia możliwa jest tylko podczas ładowania. Natomiast gdy próbuję wcisnąć przycisk to dioda miga 3 razy. Ponadto dioda zmienia kolor na biały/Bardzo blado zielony pomimo, że domyślnie ustawiony jest kolor czerwony podczas ładowania. Czy ktoś ma może pojęcie o co chodzi?
By Krasnal45
#1867188
Odkręć górny cap z grzałką, opróżnij zbiornik i wyczyść porządnie jego dno. Tam gdzie grzałka się z nim styka. Możesz delikatnie pin z grzałki wysunąć.
By roxol
#1867190
Niestety nic to nie dało. AIO nie daje znaku życia. ani pięcioklik, ani diody nie działają :/
Awatar użytkownika
By hilton1
#1867191
Spróbuj podnieść pin + w baterii, może nie ma styku pomiędzy baterią, a parownikiem.
By Krasnal45
#1867200
hilton1 pisze:Spróbuj podnieść pin + w baterii, może nie ma styku pomiędzy baterią, a parownikiem.

Jaki pin w baterii? Jaki styk między baterią a parownikiem??? To jest Ego AIO!!

@roxol A grzałkę zmieniałeś?
By roxol
#1867203
Nie, ale z tego co widzę, to nie ma znaczenia czy nowa, czy stara. Bez grzałki pięcioklik nie działa. wygląda to tak jakby albo ogniwo padło, albo jakiś kabel się odlutował. Ale z drugiej strony gdy jest podłączony do ładowania to coś tam świeci.
By roxol
#1867238
Dobra. Delikatnie mówiąc wkurzyłam się i powiedziałem, że jutro jadę kupić nowego e-fajka. Mówiąc to odruchowo złapałem za AIO i wcisnąłem przycisk. DZIAŁA!!! Nie wiem co mu się stało ale już jest ok. Dzięki za rady.

P.S: Jakby ktoś miał podobny problem to tutaj jest link do anglojęzycznego posta na temat dokładnie mojego problemu. (w moim przypadku nie działał) http://social.joyetech.com/showthread.php?tid=2627
Awatar użytkownika
By bulit73
#1867239
roxol pisze: DZIAŁA!!! Nie wiem co mu się stało ale już jest ok.

Pewnie do następnego razu i to może już ostatniego :wink:
By roxol
#1867243
Yhym...Już nie działa :/ .Pier... to Jadę jutro kupić nowego.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.