EPF
Co z czym i jak mieszać.
By YuXin
#1866690
Witam! Mam atomizer pharaon mini rta który sprawuje się dobrze. Martwi mnie że po zalaniu liquidu, z wlotów doprowadzający liquid do waty wycieka brązowy płyn. Nie zmienia się barwa całego liquidu. Butelka z samym olejkiem jest przeźroczysta i od kilku dni nic się nie zmienia. Dopiero po zalaniu tak się dzieje. Czy to sprawka grzałki czy samego liquidu? Liquid zrobiłem z bazy 70/30 + 5 shotow 18mg
+ Aromat lemoniada firmy los aromatos (z chlodzikiem)
By BezimiennyII
#1866695
@Maskota, zależy od aromatu. Ja obecnie bucham Achtunga i Fantasy na zmianę i też nie mam problemu z syfieniem. Ogólnie ich aromaty w buteleczkach 10 ml są w mojej ocenie jednymi z najlepszych polskiej produkcji. Natomiast z linią premium ( butelczki 15 ml ) przekombinowali. Większość ma tyle słodzika i chłodzika, że wata syfi się momentalnie. Jedynie chyba Fatboy i Snowmen są pod tym względem w porządku.
By Maskota
#1866697
Ja obecnie wapuje Holy Moly przy dawkowaniu 10% i jak dla mnie jest ok. Poprzednie 100ml miałem Papa Frost i też zbytnio nie syfił, jednak nawet po 2 tyg. wali chemią przy dłuższym wapowaniu

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1866700
Akurat te wskazane przez Ciebie też nie mają za dużo słodzika. Miałem okazję próbować kilka ich odmian podczas ich tworzenia. Natomiast wszystkie xxxfantos ( jeden z nich wapuje autor wątku ) to porażka. Po może 30 minutach wapowania Grapefantos grzałka jest cała czarna, a po każdym buchu towarzyszy uczucie jakbym zjadł łyżkę cukru.
By BezimiennyII
#1866702
Warto spróbować ich linii podstawowej. Szczególnie z owocówek - Achtung, Easy Man, Fantasy, Robin Hood. Deserówki też mają bardzo przyzwoite. Niestety, linia premium jest mocno przekombinowana. Czuć, jak wspomniałeś, chemię. Myślę, że jest to spowodowane właśnie dużą zawartością słodzika i chłodzika. I przez to liquid brudzi grzałkę.
Cały zamysł był taki, żeby zrobić aromaty inspirowane modą Malezyjską i Amerykańską - czyli mega słodkie, mega chłodzące gębę. Cóż, nie wyszło.
By Maskota
#1866704
Napewno spróbuje. Coż z samym zamysłem mega słodko jest nie trafione, bo dosłodzić można zawsze, w drugą strone już nie. Te dwa kupiłem na zasadzie polecenia przez panią sprzedająca, pełno tam zawsze gimbazy kopcącej jak w smoleńsku dlatego w dłuższą rozmowe o tych aromatach się nie wdawałem. Wiem tylko że robią je chłopaki z Kielc, więc rzut beretem odemnie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.