EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Plażo_Proszę
#1866334
Siemanko!
Od dłuższego czasu nie wapowałem i dzisiaj wzięła mnie chętka. Zawickowałem mojego OBS Engine i zalałem liquidem. Bardzo starym liquidem, sprzed ponad pół roku. Nie ma smaku. Szybkie pytanie: zwietrzał stary liquid czy też źle zawickowałem?
Pzdr

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1866344
Może być to i to. Ja swoje samogony wapowałem po ponad roku i wszystko było z nimi o.k.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1866345
Wietrzeć nie wietrzeją. Za to z czasem gęstnieją i nabierają liquidy tego czegoś co je stawia w pierwszej lidze, tak zwanego pazura. Długie leżakowanie płynowi tylko służy, więc coś skopałeś w parowniku.
By Plażo_Proszę
#1866347
Podesłalibyście jakiś poradnik który mówi co powoduje brak smaku?

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
By Plażo_Proszę
#1866352
Geez...
Myślisz, że nie szukałem? Gdybym znalazł coś konkretnego, nie prosiłbym o pomoc.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
By WiecznyStudent
#1866359
Konstrukcja OBS'a Engine jest prosta jak budowa cepa tam nie da sie nic zepsuć. Posiadam Mini i nigdy nie miałem czegoś takiego jak brak smaku lub problem z bobrem. Tak jak koledzy wyżej dłuższe leżakowanie lq służy więc musiałeś naprawde ty coś źle zrobić. Co do filmików wpisz yt OBS Engine Coild build i dużo bedziesz miał odpowiedzi jak nie od DJLSB czy od kogo innego.
Edit: A sprawdzałeś ten lq na innym parowniku ?
By Plażo_Proszę
#1866361
Mam Pharaoha RTA. Spróbuję sobie na nim zbudować i wypróbować.
Jak wypalę ten nieszczęsny bezsmakowy zbiornik to wyślę foto builda na OBSie

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
By Plażo_Proszę
#1866568
Parę zdjęć builda po wypaleniu jednego zbiornika. Co jest źle?ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
By lovelas1988
#1866592
Te grzalki tak wysoko zawsze ustawiales? Ciezko ocenic po zdjeciu ile tam tej waty jest napchane ale raczej tez za duzo.

Wysłano z LG G6
By Plażo_Proszę
#1866651
Prawda, odległość grzał od bazy jest dosyć duża, na oko ze 4mm. Nie wiem jednak, czy ma to duże znaczenie. Ten parownik ma nawiew bezpośrednio z góry.
Sam nigdy wcześniej niczego nie wickowałem, dawałem zrobić to gościom w sklepie ;).

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
By lovelas1988
#1866662
Probuj na rozne sposoby. Nie szkoda Ci kasy aby mial to ktos robic ze sklepu? Obniz te grzalki i daj watki tak by w miare mozliwosci luzno przechodzily przez grzaleczki. Mniej i krocej tak by nie taplaly sie az tak jak na zdjeciach.

Wysłano z LG G6
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.