EPF
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1866464
Wczoraj zostałem szczęśliwym, pierwszym w Polsce posiadaczem nowego Hussara.
Sprzedaż jest zaplanowana za jakiś miesiąc. Co do ceny, nie jest niska, ale wiem, że będzie niższa niż na rynek światowy. Jak będzie ? To się okaże.
Miałem możliwość potestowania prototypa i od pierwszego dnia się zakochałem.
Dlaczego ?
Powód jest banalny.
Smak oczywiście jest super, ale tu mogę śmiało zamontować grzałkę na meshu. Co daje siatka ? Jak dla mnie jeszcze lepszy smak i większego kopa. Wapuje 6mg. i to już jest dla mnie za dużo.
Zbiornik oczywiście zamykany.
Ciekawa jest regulacja przepływu powietrza. Na Maxa to otwarte po obu stronach po trzy otwory, lub możemy zmniejszyć po jednym otworze z każdej strony. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1866465
Tylko pozazdrościć *CZAJNICZEK*
Jaką pojemność ma baniak?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1866467
2 ml
Awatar użytkownika
By bulit73
#1866470
STRUNA pisze:2 ml

A przewidują jakieś top capy do powiększenia pojemności?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1866475
Narazie szykują partię do sprzedaży.
Kolejka jest dluga :)
Też bym chciał duży baniak. Będę Ich męczył.


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
By Dzwonu
#1866512
A mógłbyś napisać jaką średnicę mają otwory AH.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1873648
Już wiem, że będzie baniak 4 ml.
Dla zainteresowanych podaje namiar na osobę, przez którą można sobie zakupić projekt X.
Kontakt przez fejsa.
https://m.facebook.com/grzegorz.patkowski

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By zuczek
#1873650
Dużo parowników już kupiłem w tym roku ale tego nie odpuszczę. Czy choć w przybliżeniu znana jest cena na polski rynek?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873653
Po obejrzeniu fotek wiem że nigdy tego nie kupię. To tak jakby się cofnąć do średniowiecza. Kupa metalu i chwilowy lans.
By jaro19591
#1873657
Widzę, że zasada działania tego parowniczaka jest podobna, jak w moim ulubionym Taifunie GSL :zakrecony .
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1873659
Średniowiecze ?
Było 10 lat temu
Ciekawe podejście.
Rozchodzi się na pniu.
To moja ingerencja, żeby była możliwość zakupu w Polsce.
Wiem, że nie wszystkich będzie stać, albo szkoda będzie wydać kasę.
Ja kupilem i nie żałuję, na meshu jest lepszy od Tajfuna.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873660
Jak się ludzie nakręcają to się rozchodzi by potem zalegać jako pułkownik u nabitych w butelkę.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1873663
Może tak
Wisi mi zdanie innych. Mam swoje.
Masz powody żeby nie kupić, nie kupuj.
Ja kupiłem i jestem zadowolony.
To jest pierwszy temat jaki założyłem w ciągu 9 lat i nie po to, żeby zbijać kasę dla kogoś, tylko żeby ktoś miał przyjemność smaku w wapowaniu.
Już to kiedyś mówiłem, ktoś jeździ maluchem i jest szczęśliwy i niech tak zostanie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873667
To że chińczyk okradł twórców nie czyni taniego gorszym. Nie ja ustalam zasady.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1873672
Pewnie są dobre klony.
Ja od momentu testowania klona tgt jakoś szybko go oddałem i przestałem się denerwować.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By giena1977
#1873920
@STRUNA fajnie, że dodajesz taki wpis! Są ludzie dla których jakość i szacunek dla innych są ważne *GOOD* Są też tacy, którzy od lat muszą się wykazać w tematach, gdzie tylko pojawi się coś, co zrobili modderzy z Polski... :wink:
Cały urok trawnika ;) *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1873957
PucH2 pisze:To że chińczyk okradł twórców nie czyni taniego gorszym. Nie ja ustalam zasady.

Drogi Puchu. To że chińczyk okradł twórców nie czyni taniego gorszym? Doprawdy? Wybacz, ale jakże to żałosna retoryka. Pozostawię to bez komentarza jednak odniosę się do czegoś innego. Kolega Struna, kupił sobie atomizer, założył wątek, żeby podzielić się wrażeniami na jego temat i cóż go spotyka? Pan Puch, który wpada z krytyką czegoś czego nawet nie spróbował i o czym nie ma pojęcia. Brawo. Jednak jakby tego było mało, próbuje wmówić ogółowi, ale tak naprawdę sobie, że chińska podróba jest lepsza od oryginalnego atomizera. Ja wiem, że to już dawno jest forum pospolitych klonów niestety, i nawet niech sobie będzie, ale na litość !!! trochę przyzwoitości i szacunku dla twórców wypada zachować. Bez odbioru.
Ps. To nie chińczyk okrada moderów tylko Ci którzy to kupują. Pozdrawiam.
By Mastertext
#1873959
Może to kosmiczny atomizer (szacunek) ale z dolnym nawiewem = będzie ciekło.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1873960
meshuggah1975 pisze:
PucH2 pisze:Jednak jakby tego było mało, próbuje wmówić ogółowi, ale tak naprawdę sobie, że chińska podróba jest lepsza od oryginalnego atomizera.

Pozwól decydować może o tym ogółowi. Jeśli jest dostępny oryginał za 500zł, i jak to mówisz "chińska podróba" która bardzo niewiele odstaje od oryginału w cenie czterokrotnie niższej to chyba jest jasne co wybierze większość ogółu.
By Maskota
#1873962
A że niewiele odstaje to juz nie jeden klon pokazał...

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By matatiti
#1873964
Przypominam, że wątek dotyczy oryginalnego parownika, więc grzecznie upominam i proszę o zaprzestanie dalszej dyskusji na temat klonowania. Proponuję wrócić do merytorycznej rozmowy na temat działania parownika, inaczej ten wątek zamieni się w odwieczne przepychanki z cyklu „czy warto kupować oryginały”, a chciałbym tutaj tego uniknąć.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1873967
Mastertext pisze:Może to kosmiczny atomizer (szacunek) ale z dolnym nawiewem = będzie ciekło.
Mnie nie cieknie, wystarczy się nauczyć :)
kangaroo pisze:Jeśli jest dostępny oryginał za 500zł, i jak to mówisz "chińska podróba" która bardzo niewiele odstaje od oryginału w cenie czterokrotnie niższej to chyba jest jasne co wybierze większość ogółu.

Myślisz, że kosztuje tylko 500 zł. ?
Coś mi się wydaje, że klony będą jeszcze lepsze :)



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, 23:01 przez STRUNA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1873968
Mastertext pisze:Może to kosmiczny atomizer (szacunek) ale z dolnym nawiewem = będzie ciekło.

Pierwszy Hussar też jest z dolnym nawiewem, a przez blisko 3 lata użytkowania, nigdy nie miałem nawet jednego wycieku więc to nie reguła. Co do Project X się nie wypowiem bo jeszcze nie miałem przyjemności.
By berto
#1873983
A ja się zapytam co też takiego rewolucyjnego wnosi ten parownik że kosztuje 180€?
RDTA? do tego 2ml i kiepsko rozwiązany AH? To są te innowacje? :roll:
W jednej kwestii się muszę z Puchem zgodzić "...powrót do średniowiecza...".
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873984
meshuggah1975 pisze:
PucH2 pisze:To że chińczyk okradł twórców nie czyni taniego gorszym. Nie ja ustalam zasady.

Drogi Puchu. To że chińczyk okradł twórców nie czyni taniego gorszym? Doprawdy? Wybacz, ale jakże to żałosna retoryka. Pozostawię to bez komentarza jednak odniosę się do czegoś innego. Kolega Struna, kupił sobie atomizer, założył wątek, żeby podzielić się wrażeniami na jego temat i cóż go spotyka? Pan Puch, który wpada z krytyką czegoś czego nawet nie spróbował i o czym nie ma pojęcia. Brawo. Jednak jakby tego było mało, próbuje wmówić ogółowi, ale tak naprawdę sobie, że chińska podróba jest lepsza od oryginalnego atomizera. Ja wiem, że to już dawno jest forum pospolitych klonów niestety, i nawet niech sobie będzie, ale na litość !!! trochę przyzwoitości i szacunku dla twórców wypada zachować. Bez odbioru.
Ps. To nie chińczyk okrada moderów tylko Ci którzy to kupują. Pozdrawiam.

Tylko część przeczytałeś z zrozumieniem. To chore by na czoło uwydatniać to co było pobocznym odbiciem ataku. Wynika z tego że chyba najwyższa pora zmienić front.

Nie mając śmiałem skrytykować? Tak, mam zbyt bogate doświadczenie by widzieć na podstawie fotografii że to złom bez technicznych ułatwień będący daleko w tyle za innymi konstrukcjami. Jak goniący za zajączkiem w przeciwieństwie do nich wiem czego oczekuję od parownika zanim go kupię. Nie naruszyłem tym samym w żadnym wypadku tego co opisał założyciel tematu. Hejtujcie kogoś innego bo to nie te drzwi.

Nie wkładaj w usta bohaterów tego czego nie napisali o klonach. Bo to bardzo brzydko o tobie świadczy.
By Sawe89
#1908737
Masz może jakieś foto grzałki na meshu w tym husarze jak bys mogl to napisz jaka siatka itp sam jestem od niedawna posiadaczem husara projekt x,i hussar rdta
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1908784
Sawe89 pisze:Masz może jakieś foto grzałki na meshu w tym husarze jak bys mogl to napisz jaka siatka itp sam jestem od niedawna posiadaczem husara projekt x,i hussar rdta

Zdjęcie na meshu ?
Wystarczy przewinąć stronę do góry. Ja najczęściej używam siatki 400.
By Sawe89
#1908892
Jaki rodzaj drutu do owijki używasz?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1908943
Sawe89 pisze:Jaki rodzaj drutu do owijki używasz?

To zależy jaką grzałkę chcę zrobić, ale to mało istotne dla mesha, to tylko nośnik poprawiający smak.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.