EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1866124
Witam!
Mam do was ogromną prośbę. Chciałbym żebyście mi polecili jakiś lagodny aromat tytoniowy. Nigdy wcześniej nie próbowałem żadnej tytoniówki a nie chciałbym się zraźić już na początku ;/
Dziekuje wszystkim z góry za propozycje :)
By ewaldus
#1866127
LubaxD pisze:Witam!
Mam do was ogromną prośbę. Chciałbym żebyście mi polecili jakiś lagodny aromat tytoniowy. Nigdy wcześniej nie próbowałem żadnej tytoniówki a nie chciałbym się zraźić już na początku ;/
Dziekuje wszystkim z góry za propozycje :)
Popatrz na vapelab. Aromaty eCig. Ja lubię Ace No.1. Bardzo wydajny, wystarczy 2%.
By Krasnal45
#1866162
erbis pisze:Tytoniówki śmierdzą....

Te najlepsze nawet starymi skarpetami, ale za to jak smakują.......
Dobre tytki to typowa zerojedynkowość, albo się je kocha, albo nienawidzi.
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1866169
erbis pisze:Tytoniówki śmierdzą - jak nie próbowałeś to daj sobie spokój. ;)

Nie wiem czy śmierdzą czy nie :D Chciałbym sie o tym przekonać kupując jakąś "lekką" (?) tytoniówke dla początkującego haha :D
By ewaldus
#1866177
Prawie wszystkie owocówki, deserówki są na jeden baniak. Jedynie mięta i dobre tytoniowe jestem w stanie wapować na okrągło. Z,, mietopodobnych '' Creme De Menthe z TPA. Dobry tytoń, to Apache Atoms Lab, ale już nieosiągalny w dobrym sklepie. Mam jeszcze dwie buteleczki na zapas, na 600-700ml wystarczy.
Awatar użytkownika
By Waldip
#1866248
berto pisze:Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy. *ZLE*
Kinga (Vapelab) sobie kup na początek. :cygaro:

Berto, nie można wszystkich mierzyć swoim gustem. Znam takich, którzy tolerują wyłącznie tytoniówki z MaiArt i takich, którzy ich nie znoszą.
Zarówno w Vapelabie jak i w MaiArt można kupić niewielkim kosztem sporo sampli tytoniówek; a ile zabawy jest w codziennym odkrywaniu nowego smaku. :D
No i w stosunkowo krótkim czasie można sprawdzić, czy tytoniówki to jest to...
By Krasnal45
#1866266
berto pisze:Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy. *ZLE*
Kinga (Vapelab) sobie kup na początek. :cygaro:

Już kiedyś Cię prosiłem i nawet próbowałem uświadomić. Każde indywiduum rodzaju ludzkiego ma inne preferencje i na dodatek inne kubki smakowe. Powiem więcej, takie dyskusje na temat smaków, czy zapachów są zupełnie pozbawione sensu i będą zawsze tylko i wyłącznie odzwierciedleniem własnego subiektywnego odczucia. Takiego określenia jak Twoje, kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć. To niewytłumaczalne dla mnie. Płaci Ci ktoś za dyskredytację produktów MaiArta??? Tak to wygląda.
A teraz, nie żeby zrobić Tobie na złość, ale powiem tak: Tytki MaiArta mnie jak najbardziej podeszły. Nie wszystkie, bo było by to nawet dziwne. Ale znalazłem jeden który mi w pełni zastąpił Mojego kochanego 555, a ponadto odkryłem dwa-trzy inne które mi również jak najbardziej podeszły.
Natomiast, miałem okazję spróbować przedstawionego przez Ciebie Kinga i......... jak dla mnie *ZLE2*
Jest to oczywiście tylko i wyłącznie moja, najmojsza, subiektywna opinia.
By Krasnal45
#1866272
Tytoń Mocny. Nie jest to wprawdzie dokładne odzwierciedlenie, ale na razie mi wystarcza. Mam zamiar zresztą potraktować go jako surowiec i poeksperymentować z jakimiś dodatkami do niego i wypracować sobie coś jeszcze ciekawszego pod moje podniebienie. Tylko raz, że z czasem u mnie krucho, a dwa to to, żem leń okrutny :lol:
By berto
#1866274
Krasnal45 pisze:Płaci Ci ktoś za dyskredytację produktów MaiArta??? Tak to wygląda.

Co za durne pytanie. :palm2 A tobie ktoś płaci za polecanie czegokolwiek?
Piszę co czuję i dla mnie maiart to trzecia liga w aromatach, proste.
By Krasnal45
#1866275
A gdzie i co ja komuś polecam? Możesz wskazać?
Żałosny jesteś...
Czy to, że MaiArt dla Ciebie to trzecia liga, upoważnia Cię do obrzydzania go komuś słowami: "Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy."?
By berto
#1866320
A kto przy każdej możliwej okazji poleca np. pico+melo? :lol:
Ty to serio masz jakiś problem. Ale nie chce mi się już tobą gadać. :lol:
Awatar użytkownika
By kebab84
#1873007
Maiart tytoń mocny ale czekać trzeba ponad miesiąc żeby nabrał smaku. Cyfry trzy też niczego sobie. Ale to tytonie nie każdemu podjadą
By Maskota
#1873008
Zazwyczaj przy tytoniowkach miesiac to absolutne minimum

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1873009
Z takich lekkich wapowalnych to MaiArt tytoń mocny. Smakuje mi też bossman
Halo tribeca - aromat w vapelab, premix edym.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.