EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By John dee
Cześć przychodzę z pytaniem jaki atomizer do dołu od ijusta S? Budżet to 160 zł, mogę go lekko zwiększyć. Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
By PucH2
erbis pisze:Czemu chcesz wrzucać atomizery do dołu?

Bo tyle warte te królewskie insygnia.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Wrzucić do dołu, sam sobie odpowiedziałeś.
Awatar użytkownika
By Timi
A gdzie ten dół będziesz kopał?
Awatar użytkownika
By d1roman
Ile Ty synek masz lat, że pokazujesz palcem jak małpa, a nie potrafisz nazwać przedmiotów?

By John dee
Już już wykazalem trochę nie wiedzy w temacie ale dobrze że zwróciliście mi uwage na nazwy i wybaczcie za błąd. Poprawiam się: jaki atomizer do zasilania od Ijusta S?
By BezimiennyII
Skoro odstawiliśmy przepychanki słowne na bok to czas na merytoryczne odpowiedzi. Każdy jaki Ci się spodoba i będzie się mieścił w budżecie. Na forum znajdziesz wiele opisów ciekawych parowników, musisz poczytać. Najważniejsza jest kwestia zastosowanych grzałek. Ijust działa tak jak zasilanie mechaniczne, więc musisz kręcić grzałki o odpowiedniej wadze i bezwładności.
By John dee
Chciałbym jakiś gotowy atomizer bez kręcenia własnych grzalek. Dlatego też pytam bo nie wiem jaki atomizer w tej cenie zasilanie do ijusta S da radę pociągnąć?
Awatar użytkownika
By DasNiko
Jeżeli masz budżet ok. 160 z możliwością zwiększenia, to kup sobie iJusta 3 w edymie za 160zł, będziesz zadowolony
Parownik do IJoy Captain pd270

Cześć wszystkim ;) Dawno mnie tu nie było, wiec c[…]

Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

Testowałem różne które można było nabyć w razie po[…]

Irl1404 brak napięcia na source

Witam zamowiłem koledze mosfet IRL1404 dałem odraz[…]