EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kevcio20
#1866184
Witam dzisiaj zakupiłem dwie nowe grzałki o nazwie Baby M2 0.15 ohm... nie wiem do jakiego to claromizera ponieważ nie znam nazwy jedynie wiem, że to smok.... nigdy nie miałem problemów, kupowałem, wymieniłem, czekałem i palilem... dziś wymieniłem, smak zbliżony do spalonego siana... wymieniłem więc druga nowa grzałke i jest to samo... dlaczego?
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1866191
Kupiłeś grzałki a nawet nie wiesz jaki masz parownik... Nie napisałeś jakie masz zasilanie, równie dobrze możesz mieć boxa, ustawić 150w i dziwić się że coś się jara...
No weź chłopie się choć trochę wysil, jakbyś mial problem z autem to też byś na forum pisał że "chłopy bo coś mi z przodu stuka weźcie pomóżcie "
By Kevcio20
#1866192
no fakt... xcube mini, ustawiony na 50w... ustawienia w nim identyczne jak na poprzednich grzalkach ( grzałki również identyczne ) i wszystko było okej... teraz dwie grzałki Nowe, te same i taki problem jest... claromizer sprawdzałem na innym zasilaniu i jest to samo... nie wiem co jeszcze mogę napisać:P
Awatar użytkownika
By PucH2
#1866198
To niewiarygodne by przed użyciem nowej grzałki nie wiedzieć do czego ma się te guziczki w zasilaniu, a już całkiem dla mnie niepojęte by ich nie użyć kiedy jest potrzeba.
d1roman pisze:Widocznie kupiłeś grzałki o smaku spalonego siana. :mrgreen:

I jeszcze się buraczy jak radę dostaje od kolegi.
By Kevcio20
#1866199
Widze pomocni jestescie :D wszystko mialem tak samo poustawiane od poczatku wapowania, nagle zmienilem grzalke ( nie zmieniajac zadnych ustawien ) i sie cos zepsulo :P dobra widze, ze tutaj sie nic nie dowiem na temat co sie moglo zepsuc / jaki jest powod wyzej wymienionego problemu :P milej nocy xd
Awatar użytkownika
By PucH2
#1866200
Raczej ciężko coś się dowiedzieć człowiekowi co nawet instrukcji swojego zasilania nie przetrawił i ignoruje jakiekolwiek rady by choć jedną szarą komórkę uaktywnić.
By Kevcio20
#1866201
No skoro sie nie znam to jakim [cenzura] mam napisac instrukcje mojego zasilania, napisalem jakie zasilanie jest.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1866202
Jak widzicie (szanowni forumowicze), siano można mieć nie tylko w grzałkach. :lol:
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
#1866212
Kevcio20 pisze:Witam dzisiaj zakupiłem dwie nowe grzałki o nazwie Baby M2 0.15 ohm...

Cześć ;). Zakup nowe grzałki, bo w tych jest już raczej wata przepalona i będziesz czuć palona szmatę cały czas. Po zakupie:
1. Nasącz nowa grzałkę liquidem, od góry i po bokach gdzie są malutkie okienka przez które widać watę.
2. Wkręć grzałkę do bazy i wszystko skręć, zalej baniak liquidem i odstaw na kilka minut.
3. Jeżeli wapujesz na 50W to zacznij wapowanie na nowej grzałce od np. 25W i co 1-2 buchy zwiększaj moc o 5W, aby ostatecznie dojść do swojej ulubionej konfiguracji :). Grzałka się rozchula, wata zacznie dobrze nasiąkać liquidem i nie złapiesz od razu słynnego bobra.
Powodzenia ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.